Home / Wiadomości / Aktualności / Kto nie pojedzie na Pionek, ten trafi do Twierdzy

Kto nie pojedzie na Pionek, ten trafi do Twierdzy

pomaranczowatwierdzaWiadomo, że w tym roku wszystkich planszomaniaków w Polsce czeka  jeszcze jedna duża impreza – grudniowy Pionek. Jeżeli jednak z jakiś powodów nie możecie udać się do Gliwic, a będziecie między 5 a 6 grudnia w Warszawie, to jest jeszcze inna atrakcja. Klub Twierdza zaprasza do II L.O. im. Stefana Batorego w Warszawie na spotkanie z grami bitewnymi i planszowymi Pomarańczowa Twierdza.

Blok planszówkowy – choć jak twierdzą organizatorzy – powstaje nieco spontaniczne, to powinien dysponować większością klubowych zbiorów. A te prezentują się bardzo przyzwoicie. Informacje o samej imprezie na oficjalnej stronie Pomarańczowej Twierdzy. Organizatorem przedsięwzięcia (bloku planszówkowego) jest klub Twierdza.

3 komentarze

  1. Ech, i tak mam zajęty weekend…

  2. Zapraszamy, zapraszamy :) Co prawda skromniutko u nas w porównaniu z takim Pionkiem, ale zawsze to dobra okazja, żeby posiedzieć i pograć z innymi maniakami ;)

  3. Tak w ramach sprostowania. Klub Twierdza pomaga jedynie w organizacji imprezy. Dostarczamy terenu do gier bitewnych i zajmujemy się blokiem plnaszówkowym.

    Całość przedsięwzięcia orgaznizuje Szczep 23 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Zuchowyh „Pomarańczarnia” , przy udziale kilku z naszych klubowiczów którzy są z nim związani.

Odpowiedz

Twój adres email nie będzie widoczny publicznie.Pola wymagane są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>