Home / Wiadomości / Aktualności / III Festiwal Gier Planszowych w Brzegu

III Festiwal Gier Planszowych w Brzegu

Jaki pierwszy konwent – taki cały rok! Festiwal Gier Planszowych w Brzegu już po raz trzeci otwiera kalendarz dużych imprez planszówkowych w Polsce! 12 i 13 lutego do Brzegu dotrze trzecia fala gier, emocji, konkursów, nagród, starych i nowych znajomych – i w ogóle wszystkiego najlepszego! Dla tych, co jeszcze nie byli – Festiwal w Brzegu to jedyna okazja, żeby pograć w planszówki nie w szkole na stole, nie w pubie na ławie, nie w sali wykładowej lub gimnastyczno-sportowej, ale w miejscu, którego szybko nie zapomnicie – a mianowicie w reprezentacyjnej sali stropowej Brzeskiego ratusza.

Nieważne, czy grasz w planszówki od roku, pięciu lat czy od wczoraj – zabieraj dziewczynę, chłopaka, żonę, matkę, dzieci, przyjaciół, rybkę i wuja Zbigniewa – i przyjeżdżaj do Brzegu!

Kolejne informacje będą pojawiały się na: www.bfgp.pl

5 komentarze

  1. Ja_n

    Gdy rozmawiałem z Krzyśkiem na Pionku na temat Brzegu, obiecywał, że pomyśli o jakimś zajęciu dla dzieciaków. Co z tego wyszło? Idealnie byłoby, gdyby można było porzucić dzieciaka w jakimś pokoju zabaw (oczywiście pod czyjąś pieczą) i spokojnie pograć.

  2. I jeszcze żeby obługiwali też 15 miesięczne dzieci i żony w ciąży… ;)

  3. Zeby mozna spokojnie pograc bez dzieciakow, to trzeba by zrobic „Festiwal..” w nocy ;-)

  4. Merry

    moze mozna Babcie wypozyczyc na miejscu?

Odpowiedz

Twój adres email nie będzie widoczny publicznie.Pola wymagane są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>