Home | Wiadomości | GFoto | GFoto – bez komentarza

15 komentarzy

 1. „Jeżeli kogoś zaintrygowało zdanie z ostatniego Gwiezdnego Pirata „W tym roku Portal wyda kolejną grę karcianą w świecie Neuroshimy! Tym razem jest to zagraniczna produkcja na licencji – osadzona w świecie NS” to mamy dobrą wiadomość: pod naszą presją Trzewik się ugiął i obiecał…”

  Już wiecie prawda? :)

 2. Tak wiemy – „Faceci w czarnych czapkach”

 3. O zgrozo – Resistance?

 4. wow – już się cieszę : )

 5. Niech ktoś wyjaśni ocb :D

 6. Ink dobrze powiedział – ta gra to The Resistance. Portal wyda ją w tym roku, ale z lekko zmienionym tematem – gra będzie dziać się w świecie Neuroshimy

 7. Żołnierze Posterunku vs agenci Molocha oraz prawdopodobnie będzie jeszcze pewna niespodzianka od Portalu, ale jaka to już będzie w ich zapowiedzi gry :)

 8. Hymm szkoda w takim razie bo od 5 osób to raczej Mnie nie interesuję. Już ciężko znaleźć 3 graczy….

 9. Klawo. :) A już się bałem że nikt mi tego w Polsce nie wyda.

 10. No właśnie ja rzadko gram w więcej niż 5 osób, ale Resistance mnie korciło. Poczekam w takim razie na wydanie Portalu

 11. Dwa pytania:

  Czy jest jakaś data premiery?

  Jak bardzo wersja Portalu będzie zepsuta wydawniczo? ;)

 12. Jestem dobrej myśli, w końcu jednak człowiek uczy się na błędach.
  Ja podobnie jak yosz też myślałem o zakupie, a jak nasi to zrobią to super. Tym bardziej, że graficznie zapowiada się o wiele lepiej.

 13. Ajjjj… A ja własnie wczoraj kupiłem u wydawcy… pech

 14. Resistance bardzo fajne. Im więcej ludzi tym lepiej się w to gra. Ja jestem ciekawy jak będzie wyglądała polska wersja no ciekawe jaka cena. Bo oryginał to 70 zł za trochę kart. To dużo za dużo.

 15. Polska cena będzie oczywiście znacząco niższa. Szczegóły (data premiery, szczegóły polskiego wydania, cena) podamy w najbliższych tygodniach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*