Home / Wiadomości / Nagrody / Gra Roku 2011 – Nominacje

Gra Roku 2011 – Nominacje

Wczoraj zakończyło się publiczne głosowanie w konkursie „Gra Roku 2011 – Wyróżnienie Graczy”. W tym roku w głosowaniu wzięło udział 1359 osób.

Swoją pracę zakończyła również 14-osobowa Kapituła, która nominowała, podobnie jak w roku ubiegłym, sześć gier do prestiżowej nagrody  „Gra Roku 2011″.
Grami tymi w kolejności alfabetycznej są:

7 Cudów Świata

Boże Igrzysko

Cyclades

Fauna

K2

Pret-a-Porter

Przypominamy, że gry, które doszły do finałowego etapu głosowania Kapituły będą mogły posługiwać się tytułem „Nominacja do Gry Roku 2011”.

Już teraz wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy!

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się na „Pionku – gliwickich spotkaniach z grami planszowymi” w dniach 18-19 czerwca br.

4 komentarze

  1. Avatar

    1/3 gier to polskie gry :) (Boże Igrzysko częściowo też ;) )

  2. Avatar

    moim skromnym zdaniem to pokazuje jedno warto polonizować gry i robić polskie gry. Ja pomimo że gram i gry w języku angielskim wolę jednak w moim ojczystym.

  3. Ink

    Jest chyba szansa, żeby tym razem Nagroda i Wyróżnienie nie trafiły do tej samej gry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Deutscher Spielepreis 2014

Jak co roku we wrześniu poznajemy laureatów nagrody Deutscher Spielepreis, która będzie wręczona na targach SPIEL w Essen (to już za nieco ponad cztery tygodnie!!!).  Nagroda ta jest przyznawana przez organizatora czyli Friedhelm Merz Verlag. Głowną nagrodę otrzymał tytuł Russian Railroads czyli po naszemu Rosyjskie Koleje wydany w Polsce przez wydawnictwo Bard. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap