Home / Audio/Video / 2pionki / Podcast o grach planszowych

Podcast o grach planszowych

avatarWczoraj zadebiutował nowy podcast o grach planszowych – nazywa się 2 Pionki. Kolejne odcinki mają ukazywać się w każdy poniedziałek. Audycja jest godzinna, w pierwszym odcinku można posłuchać relacji z Gen Conu, recenzji gry Pixel Tactics, działu wieści i plotek ze świata gier planszowych oraz Top5 najlepszych adaptacji gier komputerowych na planszy. Podcast w wersji do odsłuchania online lub do pobrania znajduje się w tym miejscu.

8 komentarzy

 1. Avatar

  Ja naliczyłem TOP7:) Powodzenia.

 2. Avatar

  Powszechnie wiadomo, że gracze lubią bonusy, więc 2 są bonusowe ;)

 3. sipio

  No nareszcie jest szansa na dłuższą inicjatywę. Trzymam kciuki!!

 4. Ink

  Świetna rzecz, mam tylko nadzieję, że wspomnienia o tym, że o czymś będzie w następnym odcinku, a o czymś za kilka odcinków (czyli – że będzie tych odcinków więcej, niż jeden) okażą się prawdziwe.

  *oskarżycielskie spojrzenie w stronę Planszostacji*

 5. sipio

  A zapomniałem dodać, że ta grafika z dziewoją do Wikingów to jest plakat promujący grę. Okładka gry jest nieco w innym duchu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pomóż Ludiversum przetrwać pandemię

Od nieco ponad tygodnia na platformie wspieram.to trwa kampania Ludiversum – katowickiej kawiarni planszówkowej, którą Games Fanatic objęło patronatem. Pieniądze zgromadzone w czasie zbiórki pomogą jej przetrwać okres lockdownu. Jako że nasi czytelnicy rozsiani są po różnych rejonach Polski, nie wszyscy pewnie mieliście przyjemność odwiedzić Ludiversum. Ja miałam to szczęście, że mogłam obserwować proces tworzenia się tego kultowego już miejsca właściwie od początku. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap