Home / Audio/Video / 2pionki / Podcast o grach planszowych

Podcast o grach planszowych

avatarWczoraj zadebiutował nowy podcast o grach planszowych – nazywa się 2 Pionki. Kolejne odcinki mają ukazywać się w każdy poniedziałek. Audycja jest godzinna, w pierwszym odcinku można posłuchać relacji z Gen Conu, recenzji gry Pixel Tactics, działu wieści i plotek ze świata gier planszowych oraz Top5 najlepszych adaptacji gier komputerowych na planszy. Podcast w wersji do odsłuchania online lub do pobrania znajduje się w tym miejscu.

8 komentarzy

 1. Avatar

  Ja naliczyłem TOP7:) Powodzenia.

 2. Avatar

  Powszechnie wiadomo, że gracze lubią bonusy, więc 2 są bonusowe ;)

 3. sipio

  No nareszcie jest szansa na dłuższą inicjatywę. Trzymam kciuki!!

 4. Ink

  Świetna rzecz, mam tylko nadzieję, że wspomnienia o tym, że o czymś będzie w następnym odcinku, a o czymś za kilka odcinków (czyli – że będzie tych odcinków więcej, niż jeden) okażą się prawdziwe.

  *oskarżycielskie spojrzenie w stronę Planszostacji*

 5. sipio

  A zapomniałem dodać, że ta grafika z dziewoją do Wikingów to jest plakat promujący grę. Okładka gry jest nieco w innym duchu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Mezo

Hurra! Nowa gra przed premierą! Klimaty Azteków (potem przeczytałem że Majów)- rzadko używane, a lubię. Hype na grę słyszę od pół roku, z KS (na którym było wydanie pierwotne) mam dobre doświadczenia, tak samo z wydawnictwem Portal. Szybko przeczytam instrukcję i wesoło rozpracujemy grę na najbliższym spotkaniu! Cóż… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap