Home / Audio/Video / 2pionki / Podcast o grach planszowych

Podcast o grach planszowych

avatarWczoraj zadebiutował nowy podcast o grach planszowych – nazywa się 2 Pionki. Kolejne odcinki mają ukazywać się w każdy poniedziałek. Audycja jest godzinna, w pierwszym odcinku można posłuchać relacji z Gen Conu, recenzji gry Pixel Tactics, działu wieści i plotek ze świata gier planszowych oraz Top5 najlepszych adaptacji gier komputerowych na planszy. Podcast w wersji do odsłuchania online lub do pobrania znajduje się w tym miejscu.

8 komentarzy

  1. Ja naliczyłem TOP7:) Powodzenia.

  2. Powszechnie wiadomo, że gracze lubią bonusy, więc 2 są bonusowe ;)

  3. No nareszcie jest szansa na dłuższą inicjatywę. Trzymam kciuki!!

  4. Świetna rzecz, mam tylko nadzieję, że wspomnienia o tym, że o czymś będzie w następnym odcinku, a o czymś za kilka odcinków (czyli – że będzie tych odcinków więcej, niż jeden) okażą się prawdziwe.

    *oskarżycielskie spojrzenie w stronę Planszostacji*

  5. A zapomniałem dodać, że ta grafika z dziewoją do Wikingów to jest plakat promujący grę. Okładka gry jest nieco w innym duchu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Pyrkonowy Targ Letni – fotostory

Od 30 listopada 2019 r. kiedy to miały miejsce Planszówki na Narodowym, nie byłem na żadnej planszówkowej imprezie. Na Pyrkonowe Targi Letnie czekałem więc z jednej strony z wielkimi nadziejami, z drugiej jednak też z niemałą obawą. PTL miały być bowiem jedynie namiastką corocznego Festiwalu Fantastyki. Cóż, z pewnością rozmach tego wydarzenia był dużo mniejszy, ale ci co byli (w tym ja) na pewno nie mieli czego żałować. Dlaczego? Zobaczcie sami. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap