Home / Wiadomości / Pretor – premiera w warszawskim klubie Paradox

Pretor – premiera w warszawskim klubie Paradox

PRETOR

16 maja (piątek) o godz. 18.00 odbędzie się w Warszawie, w klubie Paradoxoficjalna premiera Pretora – kolejnej gry z serii Granna Expert. W programie między innymi prezentacja gry oraz wspólne granie. Szczegóły na zaproszeniu. 

 

 

 

 

PRETOR_zaproszenie_www (1)

 

 

One comment

  1. Svartisen

    Po ,,przejażdżce” po grze z Richardem Hamem, jestem bardzo ciekaw gry. Najbardziej spodobało mi się ,,emerytowanie” siły roboczej. Czyżbyśmy mieli doczekać się rozszerzenia o wdzięcznym tytule ,,Trzeci filar”?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dżem dobry – praca u podstaw

Nie wiem jak Wy, ale ja, jeśli chodzi o gry słowne, jestem rozdarty jak ta sosna z książki Żeromskiego. Z jednej strony bawi mnie klejenie wyrazów z pojedynczych literek, a z drugiej wiem, że nie jestem w tym tak dobry jak bym chciał. I w gruncie rzeczy to jest dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) podstawowy i największy problem z tego typu tytułami: inni ludzie przy stole. Szczególnie tacy, którzy w dzieciństwie wpadli do kociołka z płytkami od Scrabble a teraz potrafią ułożyć siedmioliterowy wyraz korzystając z samych spółgłosek i wspomnienia dawnego wypadu na Mazury, podczas którego poznali nazwę jakiegoś technicznego elementu wykonania takielunku. Nic tylko usiąść i płakać nad tym, że na pierwszy rzut oka przede mną składają się jedynie “kot”, “tok” i ewentualnie, w porywach kreatywności: “kupa”.