Home | Wiadomości | Konkursy | Planszówki na Narodowym i konkurs fotograficzny „Przebiegłe Wielbłądy” już jutro

Planszówki na Narodowym i konkurs fotograficzny „Przebiegłe Wielbłądy” już jutro

❍ Reading Time: < 1 minute

Już jutro w godzinach 10-21  na Stadionie Narodowym odbędzie się druga edycja „Planszówek na Narodowym”. Warszawski Festiwal Gier Planszowych to spotkanie dla zarówno wytrawnych graczy jak i nowicjuszy w temacie planszówek. Games Fanatic razem z wydawnictwem Lucrum Games zaś organizuje drugą osłonę konkursu „Przebiegłe Wielbłądy” . Pamiętajcie by wziąć ze sobą aparat fotograficzny i dobry humor.

Przebiegłe wielbłądyKonkurs fotograficzny „Przebiegłe Wielbłądy”

Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie w czasie festiwalu odwiedzić stoisko wydawnictwa Lucrum Games, powiedzieć tajemniczego hasło Games Fanatic i zrobić sobie ciekawe/śmieszne zdjęcia czy to przy grze, czy to przy roll-upie wydawnictwa. Tak zrobione zdjęcia należy do nas przesłać na adres contact@gamesfanatic.pl z podpisem „Przebiegłe wielbłądy – zdjęcie”. Na zdjęcia czekamy także do niedzieli 5 października 2014 godziny 23.59.

Więcej informacji o konkursie

Planszówki na Narodowym

Na Festiwalu będzie kilka sektorów: dla graczy dorosłych, dla najmłodszych dzieci i ich rodziców, sale do grania z wypożyczalnią gier, sale turniejowe, sektor sprzedażowy. Wstęp na Festiwal jest bezpłatny. W tym roku powierzchnia przeznaczona dla graczy została znacznie powiększona ale i tak radzimy przyjść od samego rana by wejść szybciej.

Tak wygląda układ sal

Tak wygląda układ sal

 

Rozpiska turniejowa

Rozpiska turniejowa

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*