Home / Wiadomości / Konkursy / NiQczemny Październik – rozwiązanie konkursu nr 1

NiQczemny Październik – rozwiązanie konkursu nr 1

Nadeszła wiekopomna chwila … by ogłosić wyniki konkursu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział – otrzymaliśmy aż 152 odpowiedzi. Konkurs nie był trudny – choć niektóre pytania były podchwytliwe i bez lektury instrukcji się nie obeszło. Sami możecie zobaczyć na załączonych wykresach:

niqczemny_pazdziernik1

97.4 % osób odpowiedziało prawidłowo. Ale pytanie okazało się podchwytliwe. Jak widać niektórzy dali się „nabrać”. Gracz z najwyższym stopniem naukowym… tak, to bardzo pasuje do tej gry. Prawdopodobnie tak właśnie wybieralibyśmy pierwszego gracza… gdybyśmy nie grali równocześnie :)

niqczemny_pazdziernik1-2

To pytanie również nie przysporzyło kłopotu – pod warunkiem, że przeczytało się instrukcję. A że instrukcja napisana jest bardzo przystępnie – to aż 98% uczestników poradziło sobie z tym problemem.

niqczemny_pazdziernik1-3

A tutaj znowu było pytanie z gatunku podchwytliwych. Oczywiście chodziło o uzyskanie 20 puntków, ale jak widać wzięciem cieszyło się również skonstuowanie 7 wynalazków. Jednak 7 wynalazków to mój pomysł. Chyba przyznawałam się już kiedyś, że jestem wredna, prawda?

Czas na ogłoszenie wyników…

Nasza redakcyjna sierotka dokonała wyboru i zwycięzcą została Ania (głos oddany 6 października o godz. 9:49  z adresu  …. @interia.pl). Aniu, otrzymujesz od wydawnictwa FoxGames NiQczemnych szalonych naukowców. Na podany w formularzu e-mail wysłaliśmy potwierdzenie wygranej. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również Wydawnictwu za ufundowanie nagrody.

 

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.