Home | Wiadomości | Konkursy | NiQczemny Październik – konkurs nr 3

NiQczemny Październik – konkurs nr 3

❍ Reading Time: 2 minutes

niqczemni_konkursDziś mamy dla was zadanie o szerokim horyzoncie zdarzeń. Może to brzmieć trochę jak jak serial S-F…. ale rzeczywistość jest dużo bardziej prozaiczna. Nasz wywiad doniósł, że wydawnictwo FoxGames lubi nie tylko lisyWaszym zadaniem jest namierzyć jak najwięcej zwierząt, które występują w grach tego wydawnictwa. Nie zapomnijcie podać też tytułu odpowiadających im gier. I przypominamy, że chodzi o gry, o których możecie (lub będziecie mogli w nadchodzącym tygodniu) przeczytać w naszym serwisie. Jeśli znajdziecie pozycję, o której nie ma (nie będzie) u nas nawet wzmianki – nie liczy się ona do punktacji (choć oczywiście będzie nam miło, jeśli o niej wspomicie).

Konkurs nie jest podchwytliwy. Zdajemy sobie sprawę, że szczury występują na każdym statku (w końcu każdy statek musi mieć jakiś wiarygodny wskaźnik, czy za chwilę nie zacznie tonąć) ale nie chodzi nam o grę Bitwa o Tortugę (i nie chodzi nam o szczury – a przynajmniej nie o te, które na pewno znajdują się na każdym okręcie, którym gracie). Nie chodzi nam też o wirusy, a zwłaszcza internetowe, które wynaleźli niQczemni szeleni naukowcy. Ani o udomowionego Yeti. Nie trzeba oglądać plansz, kart tudzież pudełek w poszukiwaniu rysunków ukrytych zwierząt. Choć oczywiście zwierzęta, które są podstawą gry mogą występować zarówno na kartach, kostkach jak i żetonach czy nawet w postaci rysunków na planszy (np. bizony, indyki i ryby na planszy w Apaczach i Komanczach albo pszczoły na kostkach Waggle Dance – ale to oczywiście nie ta gra i nie to wydawnictwo). Nic ukrytego co by nie miało znaczenia. To jest proste pytanie i prosta odpowiedź, a zwierzęta same wchodzą w zasięg wzroku. Trzeba je tylko umieć znaleźć…

Zwycięzcę wyłonimy spośród osób, które znajdą najwięcej takich gier wydawnictwa FoxGames i występujących w nich zwierząt.

Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą poniższego formularza.

Nagroda: egzemplarz gry niQczemni szaleni naukowcy

Czas na wykonanie zadania: do najbliższego piątku, do północy.

Wyniki: zajrzyjcie do nas w sobotę lub w niedzielę.

Powodzenia!Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

4 komentarze

 1. Konkurs mało miejsca :P

  Za mało punktów, w które można wpisywać odpowiedzi jest :(

  • Punktów jest wystarczająco dużo. Trzeba tylko wybierać te właściwe zwierzęta ;-)
   Zwierzęta mają być motywem przewodnim gry. Np. taki Udomowiony Yeti w niQczemnych zwierzęciem właściwym naszemu konkursowi nie jest, bo to gra o wynalazkach, a nie o zwierzętach.

  • I przypominam, że wybieramy wśród gier, o których można przeczytać na łamach GamesFanatic.

   • Myślałem by namierzyć jak najwięcej zwierząt w grach wydawnictwa foxgame o których można przeczytać na łamach GamesFanatic :). I wyszło mi ich więcej :P. Może nie są to zwierzęta, które odgrywają znaczącą rolę, ale jak np. kot znajduję się na karcie, to uznaję to jako znalezione zwierzę :P. Ale nie przyglądając się tak, to pewnie jest ich mniej i się zmieszczą, sam nie wiem, co juz co jest uznawane za tym właściwym, bo dla mnie gra z kotem na okładce jest ok ale może fakt, że kot nie ma w tej grze znaczenia już nie jest brane pod uwagę :P. hehe no zobaczymy :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*