Home / Wiadomości / Konkursy / niQczemny Październik – konkurs nr 4

niQczemny Październik – konkurs nr 4

Bardzo powoli acz nieuchronnie październik zbliża się ku końcowi. A to oznacza, że już niedługo listopad. Nowy miesiąc i nowa gra do wygrania. Waszym zadaniem będzie odgadnięcie jaką grę będziecie mogli wygrać w listopadzie. I jaki tytuł będzie nosił cykl konkursów.

Podpowiedź 1: Słowotwórstwo. Tak jakoś wyszło, że z nazwy gry i nazwy miesiąca zrobił nam się ładny zlepek sylab, który wpadł nam w ucho. Szukajcie więc ciekawych hybryd tytułów gier wraz ze słowem „listopad”.

Podpowiedź 2: Chodzi o grę wydawnictwa FoxGames.

Podpowiedź 3: Tekst dotyczący tej gry był zamieszczony w naszym serwisie (GF lub GFNews) w ciągu ostatnich trzech miesięcy (ale uwaga, szukajcie nie tylko wśród recenzji). I nie tylko sam tekst. Publikowaliśmy również zdjęcia.

Aby wykonać zadanie tym razem nie poprosimy was o wypełnianie formularza. Wystarczy zostawić pod tym tekstem komentarz. Kto pierwszy ten lepszy. Najszybsza osoba wygrywa. Ale nawet jeśli będzie 100 komentarzy – nie zrażajcie się – przecież nie wszyscy mamy takie same skojarzenia. Macie czas jak zwykle do piątku do północy. Lub do momentu, gdy ktoś prawidłowo odgadnie grę i tytuł konkursu (gdy tak się stanie ogłosimy wcześniejsze zakończenie – nie będziemy was trzymać w niepewności).

Zasady:

 1. W jednym komentarzu można zgłosić tylko jedną grę.
 2. Można zostawić więcej niż jeden komentarz, ale:
  • jeśli zgłosisz więcej niż jedną grę – liczy się ta ostatnia.
  • jeśli zgłosisz więcej niż jeden tytuł konkursu (dotyczący tej samej gry) liczy się ten ostatni.
  • każde zgłoszenie nowej gry (bez względu na to, czy jest to sama gra czy w komplecie z tytułem konkursu) anuluje poprzednią grę – tzn. że jeśli najpierw zgłosisz grę A, a następnego dnia zgłosisz grę B wraz z tytułem konkursu, to dla organizatora liczy się tylko to drugie zgłoszenie. Ale jeśli zgłosisz najpierw grę B, a następnego dnia odpowiadający jej tytuł konkursu – to liczą się oba zgłoszenia (wszystkie poprzednie, jeśli takie były, dotyczące innych gier są anulowane).
  • nie można zgłosić więcej niż 2 gry! Zgłoszenie trzeciej spowoduje, że odpadasz! (to na wypadek, gdyby ktoś chciał w komentarzach wymienić od razu wszystkie gry FoxGames ;)) Wybieraj więc rozważnie…
 3. Osoba, która jako pierwsza odgadnie grę oraz tytuł konkursu zostaje zwycięzcą. Jeśli do piątku, do północy nikt taki się nie znajdzie, zwycięzcą zostaje osoba, która pierwsza zgadła o jaką grę chodzi. Jeśli i takiej osoby nie będzie… no cóż, zrobimy następny konkurs ;)
 4. Wszelkie wątpliwości rozstrzyga organizator pozostając w zgodzie z własnym sumieniem. Reklamacje można składać, ale nie obiecujemy, że wszystkie zostaną rozpatrzone pozytywnie. Pamiętajcie – to tylko zabawa! Choć w tej zabawie można wygrać grę :)
 5. W tym konkursie oczywiście wciąż walczymy o NiQczemnych szalonych naukowców. Nowa gra będzie do wygrania dopiero w listopadzie.

Powodzenia!

EDIT:

Uwinęliście się baaaaaardzo szybko :)
Wszystkie pomysły zawarte w komentarzach nam się podobają, ale nowy konkurs ma już swoją grę i swój tytuł, więc zwycięzca może być tylko jeden. W Listopadzie będzie można wygrać FLIPERA wydawnictwa FoxGames, a tytuł nowego miesięcznego cyklu został odgadnięty przez piechu, który zostaje lauteatem tego konkursu.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z redakcją.

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

14 komentarzy

 1. Avatar

  Fliperowy listopad – Fliper

 2. Avatar

  Sądzę, że może chodzić o grę Owce na wypasie.
  Zaś tytuł cyklu będzie nosił miano: Listopad na wypasie.

 3. Avatar

  Amoze to : :Elistopad” od tornado ellie

 4. Avatar

  Kraby na fali(stopad)

 5. Avatar

  idąc za przykładem;)
  Fli-stopad (Fliper)

 6. Avatar

  „W cieniu listopada” – W cieniu tronu

 7. Avatar

  Witam,
  gra – Gobblety
  konkurs – ListopadoweGobblety

 8. Avatar

  Wyprawa listopada – Wyprawa na Biegun

 9. Avatar

  Listopad dinozaurów (Wyspa dinozaurów)

 10. Avatar

  Listopadowce na wypasie – Owce na wypasie

 11. Pingwin

  UWAGA!

  Uwinęliście się baaaaaardzo szybko :)
  Wszystkie pomysły nam się podobają, ale nowy konkurs ma już swoją grę i swój tytuł, więc zwycięzca może być tylko jeden. W Listopadzie będzie można wygrać FLIPERA, a tytuł nowego miesięcznego cyklu został odgadnięty przez piechu.

  Zatem konkurs uważam za zamknięty i ROZSTRZYGNĘTY!

 12. Avatar

  Fliper – Listoper

 13. Avatar

  gra: Gangi Nowego Jorku
  nazwa konkursu: Listogang w Nowym Yorku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*