Home / Wiadomości / Konkursy / Patronat GF: Wyrocznia Delficka vs Loyang, czyli kto sięgnie po tytuł Zawansowanej Gry Roku? (konkurs)

Patronat GF: Wyrocznia Delficka vs Loyang, czyli kto sięgnie po tytuł Zawansowanej Gry Roku? (konkurs)

wyrocznia-vs-loyangFestiwal Gramy już zakończony. Nagrody Gry Roku i Zaawansowanej Gry Roku A.D. 2016 rozdane. Tegorocznymi laureatami zostali Tajniacy i Marco Polo. Ale czas szybko płynie i ani się obejrzymy przyjdzie pora na kolejny plebiscyt. A w nim o nagrodę Zaawansowanej Gry Roku z pewnością powalczą dwa tegoroczne hity od wydawnictwa FullCap Games objęte patronatem medialnym Games Fanatic Wyrocznia Delficka i Loyang. Jeżeli chcecie zostać właścicielem jednej z tych świetnych gier, to zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Zadanie konkursowe jest niezwykle proste. Trzeba jedynie napisać, która z dwóch gier – Wyrocznia Delficka czy Loyang ma – w Waszej opinii – szansę na zdobycie tytuł Zaawansowanej Gry Roku w 2017 roku oraz uargumentować swoją odpowiedź. Brane pod uwagę będą wszelkie argumenty uzasadniające Wasz wybór, zarówno te merytoryczne, jak i te konstruktywne czy humorystyczne. Liczy się inwencja i dar przekonywania. Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy jedną, której autora nagrodzimy nowiutkim egzemplarzem gry Loyang.

A żeby ułatwić Wam zadanie i podsunąć dodatkowe argumenty na uzasadnienie Waszego wyboru, poniżej zamieszczamy linki do naszych materiałów dotyczących obu gier:

Loyang – recenzja Pancho
Loyang – rzut okiem Pontona
Wyrocznia Delficka – videoinstrukcja Veridiany
Wyrocznia Delficka – recenzja Gineta 

 

Odpowiedzi możecie przesyłać za pośrednictwem poniższego formularza do dnia 30 listopada 2016 r. do godziny 23.59.

 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu pn. „Wyrocznia Delficka vs Loyang, czyli kto sięgnie po tytuł Zawansowanej Gry Roku?” jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Fundatorem nagrody jest firma FullCap Games.
 3. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
 4. Konkurs trwa  od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 30.11.2016 r., do godziny 23:59.
 5. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 6. Przystępując do konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 8. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 9. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 10. Konkurs polega wykonaniu zadania wskazanego na stronie konkursu.
 11. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
 12. Do konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 13. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl.
 14. Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu  GamesFanatic.pl.
 15. W konkursie można wygrać grę wymieniono w  poście o ogłoszeniu konkursu.
 16. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 17. Nagrodę wysyła Organizator lub Fundator gier najpóźniej do dnia 20 grudnia 2016 r., pod warunkiem przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 18. Organizator ma prawo publikacji zwycięskiej pracy na stronie gamesfanatic.pl i news.gamesfanatic.pl oraz fanpage’u serwisu Gamesfanatic na Facebooku. Organizator podaje też imię i nazwisko lub pseudonim autora.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
 21. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu przepisów ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r. (Dz.U. 2009 nr 201 poz. 1540 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.

 

Sponsorem konkursu jest Fullcap Games. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Bór – narkotyczne przygody w głębi lasu

Bór to rywalizacyjna gra oparta o mechaniki worker placement i dice placement. Gracze wcielają się w leśnych zaklinaczy, którzy dzięki umiejętnemu pozyskiwaniu zasobów, ważeniu eliksirów i oswajaniu zwierząt muszą zaprowadzić porządek w tytułowym borze. Całość jest bogato i kolorowo ilustrowana, w stylu odwołującym się nieco do mangi. Gra w dużej mierze składa się z kart, pojedynczej, niewielkiej planszy miasta i czterech planszetek postaci.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap