Home / Wiadomości / Konkursy / Flistopad – konkurs nr 5

Flistopad – konkurs nr 5

Jak myślicie – ile różnych gier można „zrobić” z talii kart i paru żetonów? A ile z talii kart pełnych owoców?

Jeśli pomyśleliście w tym momencie o Fliperze – to dobrze pomyśleliście. Wraz z wydawnictwem FoxGames mamy dziś dla was zadanie twórcze. Spróbujcie wymyślić swoje własne zasady do tej gry. Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądają żetony i dwustronne karty – wszystkie elementy gry znajdują się na zdjęciu

Owoce są elementem dekoracji. Tak dla pobudzenia apetytu ;)

Owoce są elementem dekoracji. Tak dla pobudzenia apetytu ;)

Inne zdjęcia jak i krótki opis gry znajdziecie w naszym serwisie – wystarczy użyć wyszukiwarki. Odpowiedzi prosimy przysyłać za pośrednictwem poniższego formularza. Jeśli w trakcie tego tygodnia wpadnie wam do głowy więcej pomysłów – możecie podesłać więcej odpowiedzi (nie ma limitu zgłoszeń). Spośród uczestników konkursu wybierzemy osobę, która wymyśliła najciekawsze / najbardziej oryginalne / najlepiej działające / dające najwięcej radości zasady – obiecujemy, że pochylimy się nad wszystkimi propozycjami i spróbujemy według nich zagrać. Dlatego może nam się nie udać ogłosić wyników od razu w sobotę, ale postaramy się przetestować wasze zasady jak najszybciej. Macie czas jak zwykle do piątku, do północy.

To już ostatni konkurs z flistopadowego cyklu – i ostatnia szansa by zdobyć Flipera. A zatem – powodzenia! I pamiętajcie, że to mają być WASZE zasady, nie te z pudełka [kliknij jeśli chcesz poznać instrukcję]!

Captain’s Log, Stardate 2016.332, Supplemental ;)
1. Możecie tworzyć zasady również do trybu solo.
2. Jeśli nie lubicie formularzy google i nie boicie się plagiatu to akceptujemy też odpowiedzi pozostawione w komentarzach do tego postu.

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

One comment

  1. Pingwin

    Captain’s Log, Stardate 2016.332, Supplemental ;)
    1. Możecie tworzyć zasady również do trybu solo.
    2. Jeśli nie lubicie formularzy Google i nie boicie się plagiatu to akceptujemy też odpowiedzi pozostawione w komentarzach do tego postu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.