Home / Wiadomości / Konkursy / Grudniowa Wyprawa na Biegun – konkurs nr 1

Grudniowa Wyprawa na Biegun – konkurs nr 1

Nowa gra wydawnictwa FoxGames …

dsc_0555

… czyli znajdź niepasujący element

Ilustracja powyżej przedstawia grę wydawnictwa FoxGames. A nawet więcej…. więcej gier tego wydawnictwa. Waszym zadaniem jest namierzenie wszystkich gier, których elementy występują na tym zdjęciu. Podpowiadamy, że jeden element pochodzi z gry innego wydawcy. Czy potraficie powiedzieć co to jest i  z jakiej gry został zapożyczony?

Spośród osób, które podadzą wszystkie gry FoxGames przedstawione na tej ilustracji (żeby nie było zbyt łatwo, to jednej z tych gier nie znajdziecie w naszym serwisie) oraz wskażą niepasujący element wraz z grą, z której on pochodzi (tj. z grą innego wydawnictwa) – wyłonimy zwycięzcę. Otrzyma on od wydawnictwa FoxGames swój własny egzemplarz Wyprawy na Biegun.

Na odpowiedzi – za pośrednictwem poniższego formularza – jak zwykle czekamy do piątku, do godziny 23:59. A wyników oczekujcie już w ten weekend.

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

2 komentarze

  1. Avatar

    Czy pionków czasem nie można przyporządkować do kilku gier?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Cooper Island – wyspa dla Sheldona

4,17 – taka waga na moment rozpoczęcia pisania tej recenzji widnieje na BGG przy pozycji Cooper Island. Nie jest to co prawa 4,73 przypisane do The Campaign for North Africa, którą Sheldon określił „najtrudniejszą grą świata” w jednym z odcinków Teorii wielkiego podrywu, ale i skomplikowanie tej gry zapewne by docenił, zwłaszcza, że tytułowa wyspa została nazwana jego nazwiskiem. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap