Home / Wiadomości / Konkursy / Grudniowa Wyprawa na Biegun – konkurs nr 1

Grudniowa Wyprawa na Biegun – konkurs nr 1

Nowa gra wydawnictwa FoxGames …

dsc_0555

… czyli znajdź niepasujący element

Ilustracja powyżej przedstawia grę wydawnictwa FoxGames. A nawet więcej…. więcej gier tego wydawnictwa. Waszym zadaniem jest namierzenie wszystkich gier, których elementy występują na tym zdjęciu. Podpowiadamy, że jeden element pochodzi z gry innego wydawcy. Czy potraficie powiedzieć co to jest i  z jakiej gry został zapożyczony?

Spośród osób, które podadzą wszystkie gry FoxGames przedstawione na tej ilustracji (żeby nie było zbyt łatwo, to jednej z tych gier nie znajdziecie w naszym serwisie) oraz wskażą niepasujący element wraz z grą, z której on pochodzi (tj. z grą innego wydawnictwa) – wyłonimy zwycięzcę. Otrzyma on od wydawnictwa FoxGames swój własny egzemplarz Wyprawy na Biegun.

Na odpowiedzi – za pośrednictwem poniższego formularza – jak zwykle czekamy do piątku, do godziny 23:59. A wyników oczekujcie już w ten weekend.

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

2 komentarze

  1. Czy pionków czasem nie można przyporządkować do kilku gier?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Ragusa – elementarz nie dzieło.

Ragusa zafascynowała mnie… wstępem fabularnym. Orłem z historii nie jestem, niemniej wiem co nieco. Tu zaś dostaję informację o ważnym XV-wiecznym ośrodku handlowym. Zachęcony zanurkowałem w odmęty wikipedii. Opis w polskiej zawiera jedynie spis barokowych zabytków miasta, angielska jednak daje nam dużo obszerniejszą wersję. Do XV wieku od starożytności następował można powiedzieć rozwój stolicy regionu, w XV w. zaś w wyniku rewolucji straciła swój status. Czy był to przewrót po którym uzyskała niezależność, czy też spadek znaczenia internet milczy. Dość powiedzieć, że jeśli w grze jesteśmy budowniczymi jej potęgi w tymże okresie, to coś mi zgrzyta i byłbym wdzięczny za jakiś bardziej szczegółowy rys. Ale jak wiadomo nie dla historii trafiliście na tę stronę… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap