Home / Wiadomości / Konkursy / Patronat GF: Wyrocznia Delficka vs Loyang – wiemy kto zdobędzie tytuł Zaawansowanej Gry Roku 2017

Patronat GF: Wyrocznia Delficka vs Loyang – wiemy kto zdobędzie tytuł Zaawansowanej Gry Roku 2017

wyrocznia-vs-loyang„Panie i Panowie! Nagrodę Zaawansowanej Gry Roku 2017 zdobywa … WYROCZNIA DELFICKA, która w końcowym głosowaniu o włos wyprzedziła Loyang” – już niedługo właśnie tak może wyglądać ogłoszenie laureatów nagrody Zaawansowanej Gry Roku na przyszłorocznym Festiwalu Gramy. Póki co jednak tak wyglądają wyniki naszego konkursu pn. Wyrocznia Delficka vs Loyang. Ale, żeby się przekonać kto i dlaczego wygrał nagrodę przewidzianą w konkursie musicie już zajrzeć do niniejszego wpisu.

Różnica głosów pomiędzy Wyrocznią Delficką a Loyang była naprawdę nieduża. A to oznacza tylko, że oba tytuły są świetnymi grami i z pewnością mocnymi kandydatami do przyszłorocznej nagrody Zaawansowanej Gry Roku.

Redakcja Games Fanatic wybrała jednego szczęśliwca, który oczekiwanie na rozstrzygnięcie plebiscytu Gry Roku 2017  będzie mógł sobie umilić partyjkami w Loyang

Co ciekawe ów szczęśliwiec oddał swój głos w sposób dość oryginalny, bo pisząc wiersz. A oto zwycięska praca osoby o nicku brom69:

Latem spotkał Chińczyk Greka

-Panie na co pan tu czeka?

-Na Wyrocznię, tą Delficką,

ponoć świetną jest taktyczką.

Ruszyć pionkiem czy wieżyczką

żeby wygrać punktów liczbą.

Argonautą chcę być szczerze

no i w moc Zeusa wierze.

-Szkoda pana cennej chwili,

ona swe wyroki myli.

Chciałem pola obsiać ryżem,

ona mówi: „przyjdą wyże.

Loyang – to jest rynek zbytu,

dla każdego moc profitów.”

Posłuchałem, nać zasiałem,

Roku pół pod bramą stałem.

I od tamtej pory bliscy

badylarzem zwą mnie wszyscy.

Zimą grek się dalej biedzi.

Nie ma jasnej odpowiedzi.

Laureata prosimy o przesłanie danych adresowych (imię i nazwisko, adres, telefon, ew. paczkomat) na mail konkurs@gamesfanatic.pl.

Sponsorem konkursu jest Fullcap Games. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.