Home | Wiadomości | Konkursy | Patronat GF: Games Fanatic poleca Zooloretto (wyniki konkursu)

Patronat GF: Games Fanatic poleca Zooloretto (wyniki konkursu)

zooloretto-edycja-2016Sypnęło nagrodami w okolicach Mikołajek (święta, nie miejscowości). W tym tygodniu rozdaliśmy już Loyang, Flipera i Wyprawę na biegun, a dzisiaj oddajemy w dobre ręce Zooloretto, czyli kolejną bardzo dobrą grę objętą patronatem medialnym Games Fanatic.

To właśnie Zooloretto jest rozwiązaniem konkursowej zagadki oraz nagrodą w samym konkursie. Jest to świetna gra rodzinna, która zdobyła w 2007 roku prestiżową nagrodę Spiel des Jahres. Gra jest na tyle dobra, że spodobała się nawet Veridianie – zatwardziałej wielbicielce ciężkich eurosucharów, o czym mogliście przeczytać m.in. we fragmentach jej recenzji zamieszczonych w zadaniu konkursowym (cała recenzja jest dostępna pod tym linkiem).

Oczywiście większość z Was prawidłowo rozwiązała zadanie konkursowe i do wyłonienia laureata potrzebne było losowanie. A w nim los uśmiechnął się do Bartka Zawadzkiego i to on otrzyma od wydawnictwa G3 świeżutki egzemplarz Zooloretto edycja 2016, zawierający już 3 dodatki – Miś polarny, Mini zoo i dodatkowe budynki.

Panie Bartku, liczymy że Zooroletto umili Panu i Pana bliskim zbliżające się Święta. Prosimy o przesłanie swoich danych adresowych (imię i nazwisko, adres, telefon) na mail konkurs@gamesfanatic.pl, celem wysyłki nagrody. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i sponsorowi konkursu.

 

 

Sponsorem konkursu jest G3. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*