Home / Wiadomości / Konkursy / Grudniowa wyprawa na biegun – konkurs nr 3

Grudniowa wyprawa na biegun – konkurs nr 3

Święta, święta i …. dopóki trwają święta (czyli dziś do północy) wciąż jeszcze czekamy na wasze recenzje (patrz konkurs nr 2). A wszystkim spóźnionym Mikołajom chcielibyśmy dać jeszcze jedną szansę. Ogłaszamy ostatni tegoroczny konkurs – i można w nim oczywiście wygrać Wyprawę na Biegun.

Przyjrzyjcie się dobrze okładce na załączonym rysunku. Jakie gry ukryły się wśród tej grafiki? Oczywiście są to gry wydawnictwa FoxGames i chodzi jedynie o fragmenty okładek. Ale żeby nie było tak łatwo – niektóre z nich zostały nieco przeskalowane, rozciągnięte (bądź ściągnięte), poprzycinane etc. Pierwsza gra jest oczywista: jest to Wyprawa na Biegun, do której należy ta okładka. Kto namierzy pozostałe osiem gier?

wyprawa_na_biegun_kombinowana

Na odpowiedzi czekamy tradycyjnie do piątku, do północy. Przysyłajcie je za pomocą poniższego formularza. Wyników spodziewajcie się w weekend. Wśród osób, które znajdą najwięcej gier (a najlepiej wszystkie) wylosujemy szczęśliwca, który otrzyma od Wydawnictwa FoxGames własny egzemplarz Wyprawy na Biegun. Powodzenia!

 

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Konkurs instagramowy – rozwiązanie

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Na naszym Instagramie w pierwszych 100 postach było aż 25 zdjęć gier od FoxGames …