Home / Wiadomości / Konkursy / Styczeń w cieniu Tronu – rozwiązanie konkursu nr 1

Styczeń w cieniu Tronu – rozwiązanie konkursu nr 1

3d-box-w-cieniu-tronu-rgb_maleTym razem rozpocznę nietypowo, bo od ogłoszenia wyników. Panie i Panowie, zwycięzcą konkursu nr 1 jest:

Messi

Jakie zatem były prawidłowe odpowiedzi?

  1. Port Royal. To gra, w której (podobnie jak we W cieniu tronu) ciągniemy karty aż skusimy lub zdecydujemy, że przechodzimy do następnego etapu.
  2. Spiskowcy (Koryŏ). Podobnie jak we W cieniu tronu – przewagi w posiadanych rodzinach pozwalają na wykonanie efektu danej rodziny kart podczas gry. Drugą pozycją był Holmes: Sherlock & Mycroft. Tu efektów brak, lecz przewagi liczą się do punktacji.

Odpowiedzi na oba pytania były ukryte w serwisie – wystarczyło przeczytać  recenzję W cieniu tronu oraz zajrzeć do publikowanego w tym tygodniu Cotygodnika ;)

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział a zwycięzcy gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy z redakcją (kontakt@gamesfanatic.pl) w celu podania danych do wysyłki nagrody.

Przypominamy też, że do końca stycznia trwa Konkurs Noworoczny (a nawet trzy konkursy ;)), w którym można wygrać aż trzy gry wydawnictwa FoxGames (i nie tylko).

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.