Home / Wiadomości / Konkursy / Styczeń w cieniu Tronu – konkurs nr 2

Styczeń w cieniu Tronu – konkurs nr 2

Dzisiejszy konkurs będzie wymagał od was niesamowitych umiejętności ;). Aż trzech:

  1. Znajomości gry W cieniu tronu. Jeśli jej jeszcze nie znacie, to ją poznajcie … wystarczy przeczytać recenzję w naszym serwisie – znajdziecie tam wszystkie niezbędne do konkursowego zadania informacje.
  2. Odrobiny języka angielskiego. Jeśli jednak jakimś cudem uchowaliście się i nie znacie słów użytych w tytułach poniższych gier tłumacz google z pewnością wam przetłumaczy takie słowa jak king albo queen ;)
  3. Umiejętności skojarzeń…

Poniżej prezentujemy 9 gier (albo dodatków do gier). Waszym zadaniem jest je uporządkować. Jeśli wam się uda – litery w nawiasach (pod obrazkami) utworzą hasło. Oczywiście można próbować w ciemno z tzw. rozsypanki, ale umiejętność skojarzeń i znajomość gry będą niewątpliwym atutem. Odpowiedzi zamieszczajcie w formularzu pod tekstem. Czas – do piątku do godziny 23:59. Wyniki w weekend. Wśród osób, które odgadną hasło rozlosujemy grę W cieniu tronu ufundowaną przez FoxGames.  Powodzenia!

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

3 komentarze

  1. Avatar

    Odpowiedz to *********

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Konkurs instagramowy – rozwiązanie

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Na naszym Instagramie w pierwszych 100 postach było aż 25 zdjęć gier od FoxGames … Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap