Home | Wiadomości | Konkursy | Styczeń w cieniu Tronu – konkurs nr 3

Styczeń w cieniu Tronu – konkurs nr 3

❍ Reading Time: < 1 minute

W tym tygodniu chcielibyśmy, abyście w najbardziej szalony i kreatywny sposób puścili wodze fantazji i odpowiedzieli na pytanie:

Co się kryje w cieniu tronu? 

Pewne wskazówki możemy znaleźć w instrukcji gry:

Tajne stowarzyszenia działające w cieniu królewskiego tronu chcą przejąć władzę nad Starym Państwem. Intrygi, szantaż i groźby stanowią dla nich chleb powszedni. Im większa liczba sług, szlachty i dostojników znajduje się pod ich kontrolą, tym większa szansa na osiągnięcie ostatecznego celu.

Ale może wcale nie chodzi o intrygi i szantaż? Może to dworska wersja Stowarzyszenia Umarłych Poetów? Albo powstające jak grzyby po deszczu skupiska dekadencji (Niech żyją ciastka! Precz z kolczykami!) ;) ? A może w cieniu królewskiego tronu po prostu zalęgły się szczury?

Przesyłajcie wasze opowieści za pomocą poniższego formularza. Możecie je również zostawiać w komentarzach pod tekstem. Do wygrania „W cieniu tronu” wydawnictwa FoxGames. Wybierając zwycięzcę będziemy oceniać kreatywność i poczucie humoru. Czas – do piątku, do północy. Wyniki postaramy się opublikować w niedzielę. Powodzenia!Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*