Home / Wiadomości / Konkursy / Styczeń w cieniu Tronu – konkurs nr 3

Styczeń w cieniu Tronu – konkurs nr 3

W tym tygodniu chcielibyśmy, abyście w najbardziej szalony i kreatywny sposób puścili wodze fantazji i odpowiedzieli na pytanie:

Co się kryje w cieniu tronu? 

Pewne wskazówki możemy znaleźć w instrukcji gry:

Tajne stowarzyszenia działające w cieniu królewskiego tronu chcą przejąć władzę nad Starym Państwem. Intrygi, szantaż i groźby stanowią dla nich chleb powszedni. Im większa liczba sług, szlachty i dostojników znajduje się pod ich kontrolą, tym większa szansa na osiągnięcie ostatecznego celu.

Ale może wcale nie chodzi o intrygi i szantaż? Może to dworska wersja Stowarzyszenia Umarłych Poetów? Albo powstające jak grzyby po deszczu skupiska dekadencji (Niech żyją ciastka! Precz z kolczykami!) ;) ? A może w cieniu królewskiego tronu po prostu zalęgły się szczury?

Przesyłajcie wasze opowieści za pomocą poniższego formularza. Możecie je również zostawiać w komentarzach pod tekstem. Do wygrania „W cieniu tronu” wydawnictwa FoxGames. Wybierając zwycięzcę będziemy oceniać kreatywność i poczucie humoru. Czas – do piątku, do północy. Wyniki postaramy się opublikować w niedzielę. Powodzenia!

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.