Home / Wiadomości / Konkursy / Styczeń w cieniu Tronu – konkurs nr 3

Styczeń w cieniu Tronu – konkurs nr 3

W tym tygodniu chcielibyśmy, abyście w najbardziej szalony i kreatywny sposób puścili wodze fantazji i odpowiedzieli na pytanie:

Co się kryje w cieniu tronu? 

Pewne wskazówki możemy znaleźć w instrukcji gry:

Tajne stowarzyszenia działające w cieniu królewskiego tronu chcą przejąć władzę nad Starym Państwem. Intrygi, szantaż i groźby stanowią dla nich chleb powszedni. Im większa liczba sług, szlachty i dostojników znajduje się pod ich kontrolą, tym większa szansa na osiągnięcie ostatecznego celu.

Ale może wcale nie chodzi o intrygi i szantaż? Może to dworska wersja Stowarzyszenia Umarłych Poetów? Albo powstające jak grzyby po deszczu skupiska dekadencji (Niech żyją ciastka! Precz z kolczykami!) ;) ? A może w cieniu królewskiego tronu po prostu zalęgły się szczury?

Przesyłajcie wasze opowieści za pomocą poniższego formularza. Możecie je również zostawiać w komentarzach pod tekstem. Do wygrania „W cieniu tronu” wydawnictwa FoxGames. Wybierając zwycięzcę będziemy oceniać kreatywność i poczucie humoru. Czas – do piątku, do północy. Wyniki postaramy się opublikować w niedzielę. Powodzenia!

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Miasto w chmurach – piękne i ciekawe?

Phil Walker Harding – uwielbiam gry tego gościa. Moja miłość zaczęła się od rewelacyjnego Kakao, utrwaliła się dzięki świetnym Imhotepowi i Sushi Go / Sushi Go Party, w końcu ustatkowały ją bardzo przyjemne Park Niedźwiedzi i Chatka z Piernika. Nie zaszkodził jej nawet chwilowy szok spowodowany mało udanym (w mojej opinii) Gizmos. Na gry tego autora wciąż czekam z niemałym zainteresowaniem. Szczęśliwy traf chciał, że we wrześniu bieżącego roku na polski rynek trafiły aż dwie gry tego autora: Miasto w chmurach od wydawnictwa Fox Games i Lamaland wydany dzięki jaszczurkom z Lacerty. Dziś skupimy się na tym pierwszym tytule. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap