Home / Wiadomości / Konkursy / Styczeń w cieniu Tronu – konkurs nr 4

Styczeń w cieniu Tronu – konkurs nr 4

Dziś mamy dla was rozsypankę….

Puzzle układane są za każdym razem losowo. Również ich orientacja nie zawsze jest prawidłowa.

W zadaniu nie chodzi o to byście nam podesłali gotowy obrazek. Możecie go sobie tylko wyobrazić. W poniższym formularzu podajcie jedynie nazwy gier, z jakich pochodzą ilustracje wykorzystane w tej układance. Nie jest też tajemnicą, że znalazły się tu dinozaury. Ile i jakie? Wśród osób, które odgadną najwięcej tytułów gier oraz trafnie wskażą dinozaury rozlosujemy egzemplarz gry W cieniu tronu.

Jak zwykle – czas do piątku, do północy. Wyniki w weekend. Formularz pod tekstem. Prosimy nie zostawiać odpowiedzi w komentarzach!

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

2 komentarze

  1. Fajne te Wasze planszówkowe zagadki :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Miasto w chmurach – piękne i ciekawe?

Phil Walker Harding – uwielbiam gry tego gościa. Moja miłość zaczęła się od rewelacyjnego Kakao, utrwaliła się dzięki świetnym Imhotepowi i Sushi Go / Sushi Go Party, w końcu ustatkowały ją bardzo przyjemne Park Niedźwiedzi i Chatka z Piernika. Nie zaszkodził jej nawet chwilowy szok spowodowany mało udanym (w mojej opinii) Gizmos. Na gry tego autora wciąż czekam z niemałym zainteresowaniem. Szczęśliwy traf chciał, że we wrześniu bieżącego roku na polski rynek trafiły aż dwie gry tego autora: Miasto w chmurach od wydawnictwa Fox Games i Lamaland wydany dzięki jaszczurkom z Lacerty. Dziś skupimy się na tym pierwszym tytule. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap