Home / Wiadomości / Konkursy / Capitalny luty – konkurs nr 1

Capitalny luty – konkurs nr 1

Nowy miesiąc, nowe konkursy – tym razem do wygrania będzie gra Filipa Miłuńskiego – Capital. A że luty jest miesiącem krótkim, w którym musi się w dodatku zmieścić sesja i ferie – to konkursy będą tylko dwa, ale za to dwutygodniowe. Pierwszy z nich prezentujemy dzisiaj. Przypatrzcie się zdjęciu i odpowiedzcie na pytanie: Ile warta jest ta dzielnica (w punktach zwycięstwa oraz monetach)?

Wszystkie niezbędne do rozwiązania tego zadania informacje  (np. opublikowaną instrukcję ;)) znajdziecie w naszym serwisie.

Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą poniższego formularza (nie w kometarzach!). Czas – tym razem dłuższy, do przyszłego piątku, czyli do 17 lutego, do godziny 23:59.

 

Sponsorem konkursu jest Granna. Serdecznie dziękujemy!

4 komentarze

 1. Avatar

  *** punktów, *** monet

 2. Pingwin

  Prosimy NIE umieszczać odpowiedzi w komentarzach.

 3. Avatar

  Czy ilość odpowiedzi z jednego adresu e mail jest ograniczona?

  • Pingwin

   Nie, mylić się jest rzeczą ludzką, więc oczywiście można dosłać poprawkę, ale będzie się liczyć tylko jedno – ostatnie zgłoszenie, więc lepiej nie strzelać na chybił trafił kilka razy w nadziei, że się uda trafić ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap