Home / Wiadomości / Konkursy / Capitalny luty – konkurs nr 1

Capitalny luty – konkurs nr 1

Nowy miesiąc, nowe konkursy – tym razem do wygrania będzie gra Filipa Miłuńskiego – Capital. A że luty jest miesiącem krótkim, w którym musi się w dodatku zmieścić sesja i ferie – to konkursy będą tylko dwa, ale za to dwutygodniowe. Pierwszy z nich prezentujemy dzisiaj. Przypatrzcie się zdjęciu i odpowiedzcie na pytanie: Ile warta jest ta dzielnica (w punktach zwycięstwa oraz monetach)?

Wszystkie niezbędne do rozwiązania tego zadania informacje  (np. opublikowaną instrukcję ;)) znajdziecie w naszym serwisie.

Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą poniższego formularza (nie w kometarzach!). Czas – tym razem dłuższy, do przyszłego piątku, czyli do 17 lutego, do godziny 23:59.

 

Sponsorem konkursu jest Granna. Serdecznie dziękujemy!

4 komentarze

 1. Avatar

  *** punktów, *** monet

 2. Pingwin

  Prosimy NIE umieszczać odpowiedzi w komentarzach.

 3. Avatar

  Czy ilość odpowiedzi z jednego adresu e mail jest ograniczona?

  • Pingwin

   Nie, mylić się jest rzeczą ludzką, więc oczywiście można dosłać poprawkę, ale będzie się liczyć tylko jedno – ostatnie zgłoszenie, więc lepiej nie strzelać na chybił trafił kilka razy w nadziei, że się uda trafić ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Dragomino – domino w świecie smoków

O Wojtku, który chciał zostać strażakiem, słyszał pewnie każdy. Niejeden z Was jako dziecko marzył pewnie o tym, by być policjantem, rajdowcem, baletnicą, alpinistką lub kaskaderką… Wymarzoną pracą dla mnie byłaby pozycja profesjonalnej zawodniczki qudditcha, aurora lub tresera smoków… Niestety w świecie rzeczywistym nie mam szans na realizowanie się w tych zawodach, ale od czego są planszówki? Gra Dragomino od wydawnictwa FoxGames to kontynuacja serii Kingdomino, w której wcielamy się w trenera smoków. Podczas rozgrywki wyruszymy na niezbadaną wyspę. Zajmiemy się tam poszukiwaniami jaj tych pięknych, ale i tajemniczych stworzeń. Uwielbiam tego typu historie, dlatego z przyjemnością sięgnęłam po ten właśnie tytuł. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap