Home / Wiadomości / Konkursy / Capitalny luty – rozwiązanie konkursu nr 2

Capitalny luty – rozwiązanie konkursu nr 2

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nie jest łatwo wyłonić zwycięzcę w konkursie, w którym trzeba wykazać się kreatywnością – a do takich niewątpliwie należy zadanie napisania recenzji. Mieliśmy duży problem czyją pracę nagrodzić – ostatecznie jednak zdecydowaliśmy grą Capital uhonorować tekst Agnieszki Rzeczycy przedstawiający grę Mafia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy a laureatce gratulujemy i prosimy o podanie adresu do wysyłki (sprawdź proszę skrzynkę pocztową). Zwycięska recenzja już niebawem ukaże się w naszym serwisie.

Sponsorem konkursu jest Granna. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pomóż Ludiversum przetrwać pandemię

Od nieco ponad tygodnia na platformie wspieram.to trwa kampania Ludiversum – katowickiej kawiarni planszówkowej, którą Games Fanatic objęło patronatem. Pieniądze zgromadzone w czasie zbiórki pomogą jej przetrwać okres lockdownu. Jako że nasi czytelnicy rozsiani są po różnych rejonach Polski, nie wszyscy pewnie mieliście przyjemność odwiedzić Ludiversum. Ja miałam to szczęście, że mogłam obserwować proces tworzenia się tego kultowego już miejsca właściwie od początku. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap