Home / Wiadomości / Konkursy / Capitalny luty – rozwiązanie konkursu nr 2

Capitalny luty – rozwiązanie konkursu nr 2

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nie jest łatwo wyłonić zwycięzcę w konkursie, w którym trzeba wykazać się kreatywnością – a do takich niewątpliwie należy zadanie napisania recenzji. Mieliśmy duży problem czyją pracę nagrodzić – ostatecznie jednak zdecydowaliśmy grą Capital uhonorować tekst Agnieszki Rzeczycy przedstawiający grę Mafia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy a laureatce gratulujemy i prosimy o podanie adresu do wysyłki (sprawdź proszę skrzynkę pocztową). Zwycięska recenzja już niebawem ukaże się w naszym serwisie.

Sponsorem konkursu jest Granna. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.