Home / Wiadomości / Konkursy / Wiśnią kwitnący kwiecień – rozwiązanie konkursu nr 4

Wiśnią kwitnący kwiecień – rozwiązanie konkursu nr 4

Ile warta jest ta Wyspa?

29 pkt.

  • 8 pkt. za 4 kwartały lasu,
  • 6 pkt. za każdy kwartał w największym mieście,
  • 6 pkt. za drugi i kolejny kwartał jeziora (dwa jednokwartałowe nie punktują w ogóle)
  • 9 pkt. za fabryki – tylko te, które otrzymały surowce (2+3+4)

Odpowiedź nie była trudna, choć niektórzy zapomnieli o fabrykach (kilka odpowiedzi zatrzymało się na 20 pkt.), a niektórym wyszło tych punktów 30 i więcej. Była też jedna humorystyczna odpwiedź (ta wyspa rzeczywiście jest warta jednego egzemplarza gry, ale niestety nie takiej odpowiedzi oczekiwaliśmy). Większość odpowiedzi jednak była prawidłowa i wśród nich wylosowaliśmy zwycięzcę, którym okazał się:

Jakub Bisiński

Gratulujemy i prosimy o przesłanie swoich danych korespondencyjnych na adres redakcji (kontakt@gamesfanatic.pl). Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w niedawno ogłoszonym konkursie, możecie zgarnąć Najemników.

Sponsorem konkursu jest Lucrum Games. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.