Home / Wiadomości / Konkursy / Wiśnią kwitnący kwiecień – rozwiązanie konkursu nr 4

Wiśnią kwitnący kwiecień – rozwiązanie konkursu nr 4

Ile warta jest ta Wyspa?

29 pkt.

  • 8 pkt. za 4 kwartały lasu,
  • 6 pkt. za każdy kwartał w największym mieście,
  • 6 pkt. za drugi i kolejny kwartał jeziora (dwa jednokwartałowe nie punktują w ogóle)
  • 9 pkt. za fabryki – tylko te, które otrzymały surowce (2+3+4)

Odpowiedź nie była trudna, choć niektórzy zapomnieli o fabrykach (kilka odpowiedzi zatrzymało się na 20 pkt.), a niektórym wyszło tych punktów 30 i więcej. Była też jedna humorystyczna odpwiedź (ta wyspa rzeczywiście jest warta jednego egzemplarza gry, ale niestety nie takiej odpowiedzi oczekiwaliśmy). Większość odpowiedzi jednak była prawidłowa i wśród nich wylosowaliśmy zwycięzcę, którym okazał się:

Jakub Bisiński

Gratulujemy i prosimy o przesłanie swoich danych korespondencyjnych na adres redakcji (kontakt@gamesfanatic.pl). Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w niedawno ogłoszonym konkursie, możecie zgarnąć Najemników.

Sponsorem konkursu jest Lucrum Games. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Miasto w chmurach – piękne i ciekawe?

Phil Walker Harding – uwielbiam gry tego gościa. Moja miłość zaczęła się od rewelacyjnego Kakao, utrwaliła się dzięki świetnym Imhotepowi i Sushi Go / Sushi Go Party, w końcu ustatkowały ją bardzo przyjemne Park Niedźwiedzi i Chatka z Piernika. Nie zaszkodził jej nawet chwilowy szok spowodowany mało udanym (w mojej opinii) Gizmos. Na gry tego autora wciąż czekam z niemałym zainteresowaniem. Szczęśliwy traf chciał, że we wrześniu bieżącego roku na polski rynek trafiły aż dwie gry tego autora: Miasto w chmurach od wydawnictwa Fox Games i Lamaland wydany dzięki jaszczurkom z Lacerty. Dziś skupimy się na tym pierwszym tytule. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap