Home / Wiadomości / Konkursy / Czerwiec w Ulm – konkurs nr 3: kreatywny

Czerwiec w Ulm – konkurs nr 3: kreatywny

Skoro już wiemy, że symbolem Ulm są wróble, to pytanie konkursowe będzie związane z wróblami:

O czym ćwierkają Ulmer Spatzen, czyli ulmskie wróble?

Może podziwiają Dunaj? A może szukają miejsca się gdzie uwić gniazdo? Czy 300 lat temu zastanawiały się jak będzie wyglądać katedra? Czas, miejsce i wyobraźnia jest do waszej dyspozycji. Warunek jest jeden – chcemy usłyszeć opowieść dotyczącą miasta Ulm.

Ponieważ konkurs kreatywny wymaga nieco więcej wysiłku – dajemy wam nieco więcej czasu, bo aż dwa tygodnie tj. do niedzieli 2 lipca. Odpowiedzi prosimy przysyłać za pośrednictwem poniższego formularza. Jury będzie oceniało pomysłowość, klimat i humor tekstu. Do wygrania oczywiście egzemplarz gry Ulm.

 

Szczegółowy regulamin konkursu

 

Sponsorem konkursu jest Sharp Games. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Bór – narkotyczne przygody w głębi lasu

Bór to rywalizacyjna gra oparta o mechaniki worker placement i dice placement. Gracze wcielają się w leśnych zaklinaczy, którzy dzięki umiejętnemu pozyskiwaniu zasobów, ważeniu eliksirów i oswajaniu zwierząt muszą zaprowadzić porządek w tytułowym borze. Całość jest bogato i kolorowo ilustrowana, w stylu odwołującym się nieco do mangi. Gra w dużej mierze składa się z kart, pojedynczej, niewielkiej planszy miasta i czterech planszetek postaci.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap