Home / Wiadomości / Konkursy / Czerwiec w Ulm – konkurs nr 4: dla spostrzegawczych

Czerwiec w Ulm – konkurs nr 4: dla spostrzegawczych

Mimo, że konkurs kreatywny trwa w najlepsze to dziś znowu chcemy was zaprosić do poznawania Ulm. To już ostatni konkurs z tego z cyklu. Dziś trzeba będzie się wykazać spostrzegawczością (bo wiedzę przecież już macie ;)). A na poważnie – ilustracja przedstawia planszę gry Ulm – setup dla trzech graczy. Grać jeszcze nie zaczęli….

Co się przygotowującemu rozgrywkę pomyliło? Jakie zrobił błędy? Dla ułatwienia pod zdjęciem głównym 8 zbliżeń – ale uwaga! zdjęcia mogą być podchwytliwe! Nie wszystkie wyeksponowane elementy są błędnie rozłożone.

A więc do dzieła – kto zna grę, temu będzie łatwiej. Kto nie zna – na stronie wydawnictwa jest do ściągnięcia instrukcja – wystarczy poczytać, by nie mieć wątpliwości.

Odpowiedzi prosimy umieszczać w załączonym formularzu.
Pytanie konkursowe: wskaż wszystkie pomyłki na załączonych zdjęciach z setupu gry (prosimy o ponumerowanie znalezionych błędów – to bardzo nam ułatwi sprawdzanie odpowiedzi).
Czas: do najbliższej niedzieli, 2 lipca 2017
Nagroda: egzemplarz gry Ulm
Wyniki: postaramy się ogłosić zaraz po weekendzie.
Szczegółowy regulamin: tutaj

 

Sponsorem konkursu jest Sharp Games. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.