Home | Wiadomości | Konkursy | Owocowe Wakacje z Liskiem – rozwiązanie konkursu nr 2

Owocowe Wakacje z Liskiem – rozwiązanie konkursu nr 2

Wczoraj skończył się drugi z kolorowych konkursów z liskiem. Czy był trudny? Tak (ku mojemu zaskoczeniu). Tylko połowa uczestników znalazła błąd (bardzo poważny błąd). Nie chodziło wcale o nieprawidłowe ułożenie kart, ani o to która jest skierowana awersem czy rewersem ku górze. A o co chodziło? Sami porównajcie:

Ilustracja konkursowa. Ktoś przy niej gmerał i to całkiem poważnie ;)

Oryginalna fotografia. Już wiecie co było nie tak?

Spośród osób, które prawidłowo wskazały rozwiązanie wyłoniliśmy zwycięzcę, a w zasadzie zwyciężczynię (jak to sugerują zasady gramatyczne języka polskiego) – a jest nią:

Okusiaa

Serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z redakcją (kontakt@gamesfanatic.pl). A wszystkich pozostałych zapraszamy już za chwilę na kolejny kolorowy konkurs. Tym razem też będzie zagadka :)

 

 

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

4 komentarze

  1. Czy ktoś może napisać w prost, o co chodziło? Między obydwoma zdjęciami nie widzę żadnej różnicy…

  2. Na jednej z kart truskawka została podmieniona na malinę. I zrobiły się: 3 maliny, 3 ananasy i 3 truskawki. Co jest sprzeczne z koncepcją gry.

    • … rzeczywiście ktoś w niej gmerał „CAŁKIEM POWAŻNIE”…

      • No, to była poważna sprawa…. Szeregowy nabawił się niestrawności po spożyciu truskawki, ale Rico postanowił wkroczyć do akcji co zaowocowało zwróceniem malinki i w ogólnym rozrachunku wyszło na zero ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*