Home | Wiadomości | Konkursy | Królewski Październik – konkurs ryzykowny

Królewski Październik – konkurs ryzykowny

❍ Reading Time: 2 minutes

Ryzyk Fizyk to gra, w której odgadujemy odpowiedzi zamieszczone na arkuszach pytania. Odpowiedzią zawsze jest liczba, jednakże pytania są tak specjalistyczne, że najczęściej jesteśmy w stanie jedynie w przybliżeniu oszacować jej wartość. Jeżeli nikt nie podał poprawnej odpowiedzi wówczas wygrywa odpowiedź najbardziej zbliżona, ale nie wyższa od prawidłowej. Na podobnym mechanizmie opiera się dzisiejszy konkurs, w którym możecie wygrać objętą patronatem medialnym Games Fanatic grę Królestwo Królików.

Zasady konkursu są bardzo proste. Poniżej mamy pięć pytań, Odpowiedziami są konkretne liczby. Pytanie nie należą do najłatwiejszych i „wujek Google” z pewnością nie udzieli Wam na nie prostej odpowiedzi. Możecie więc spróbować jednej z dwóch strategii, Albo siadacie przed komputerem i szukacie rozwiązania albo strzelacie w ciemno.

Punkt za każde pytanie zdobywa osoba lub osoby, które podały prawidłową odpowiedź. Jeżeli nikt nie podał prawidłowej odpowiedzi, punkt przyznajemy temu uczestnikowi konkursu, którego odpowiedź była najbliższa, ale nie wyższa od prawdziwej. Wśród osób które zdobyły największą liczbę punktów wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma egzemplarz Królestwa Królików.

Odpowiedzi prosimy przysyłać za pomocą zamieszczonego formularza. Konkurs trwa do niedzieli 15 października 2017 r. godzina 23:59. Wyniki opublikujemy w ciągu tygodnie od dnia zakończenia konkursu. Nagrodą w konkursie jest gra planszowa Królestwo Królików, która zostanie wysłana w dniu premiery.

Życzymy powodzenia.

Formularz konkursowy

Formularz konkursowy

 


Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem Konkursu jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie.
 3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 15.10.2017 roku, do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi korzystając z załączonego formularza Google. W wyjątkowych wypadkach (np. niedostępność serwisu Google lub niemożność załączenia pracy – innej niż tekstowa – we wskazanym formularzu) dopuszczalne jest przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres konkurs@gamesfanatic.pl
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 12. Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu  GamesFanatic.pl
 13. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
 14. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 15. Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 16. Organizator ma prawo publikacji na stronie gamesfanatic.pl zwycięskiej pracy podając imię i nazwisko lub pseudonim autora.
 17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.


Sponsorem konkursu jest Egmont. Serdecznie dziękujemy!

6 komentarzy

 1. W pytaniu o ocene bierzemy pod uwage ocene ogolna czy dowolna? W pytaniu o konkursach rozpatrujemy date rozpoczecia, zakonczenia czy moze obie musza sie lapac jednoczesnie?

 2. chodzi o ocene ogolna. w pytaniu dot. konkursow jest wyjasnienie jaka date wskazujemy :)

 3. To ja tez dopytam czy w liczbie nagrod uwzledniac mamy rowniez nominacje czy tylko same nagrody?:)pozdrawiam:)

 4. Liczba nagród. Tylko taką dysponujemy

 5. co z wynikami?

 6. wyniki chwile sie opoznia. przyszlo b duzo odpowiedzi, ktore trzeba sprawdzic, a sprawy osobiste pokrzyzowaly mi plany. beda najpozniej do konca tego tygodnia.

  Wybaczcie opoznienie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*