Home | Wiadomości | Konkursy | Królewski październik – konkurs ryzykowny (wyniki)

Królewski październik – konkurs ryzykowny (wyniki)

And the winner is … Zanim jednak przejdziemy do ogłoszenia zwycięzcy konkursu przyjrzyjmy się prawidłowym odpowiedziom …

Cała masa dostępnych pytań z różnych dziedzin zapewnia grze Ryzyk Fizyk bardzo dużą regrywalność. Ile pytań znajduje się w polskiej wersji gry?

Prawidłowa odpowiedź to 252 pytania. Oznacza to że w Ryzyk Fizyk możemy rozegrać 36 partii zanim pytania zaczną się powtarzać.

Ryzyk Fizyk jest najczęściej nagradzaną grą imprezową. Ile nagród zdobyła ta gra?

Gra może się pochwalić 41 zdobytymi nagrodami. Jest to na tą chwilę największa ilość nagród w historii jaką zdobyła gra imprezowa.

Wydawnictwo Egmont w portfolio ma głównie gry dla dzieci i gry rodzinne, w ostatnich czasach jednak poszerzyło swoją ofertę także o gry dla geeków. Ile gier wydało w tym roku Wydawnictwo Egmont (do dnia ogłoszenia niniejszego konkursu)?

W tym roku Egmont wydało już 11 tytułów (do czasu ogłoszenia konkursu). A w planach są kolejne z patronowanym przez nas Królestwem Królików na czele.

Games Fanatic wspólnie z Krainą Planszówek organizowało wiele konkursów, w których mogliście wygrać gry ufundowane przez firmę Egmont. Jaką łączną liczbę gier mogliście wygrać w konkursach Games Fanatic i Egmont (Krainę Planszówek) w ciągu ostatnich 3 lat?

Egmont ufundował 23 gry, które mogliście wygrać na Games Fanatic w ciągu ostatnich 3 lat. Oznacza to, że średnio co półtorej miesiąca możecie u nas wygrać grę od Krainy Planszówek.

Games Fanatic nieraz recenzuje dla Was gry od wydawnictwa Egmont. Wiele z recenzowanych gier bardzo przypadło redaktorom do gustu. Ile gier Egmontu recenzowanych na Games Fanatic w ciągu ostatnich 3 lat otrzymało w recenzjach ocenę 8 lub wyższą?

Ocenę 8 lub wyższą w ciągu ostatnich trzech lat uzyskało 20 gier od Egmontu. Jest to ponad 50% wszystkich zrecenzowanych w tym czasie gier wydawnictwa. Oznacza to że w oczach redaktorów GF co druga gra Egmontu zasługuje na opinię: „Bardzo dobry przedstawiciel swojego gatunku, godny polecania. Wady mało znaczące, nie przesłaniające mocno pozytywnego odbioru całości. Gra daje dużo satysfakcji.”

Konkurs okazał się trudniejszy niż mogło się wydawać, ale widać było, że wielu Czytelników wykonało ogromną pracę i poświęciło wiele czasu, żeby dokopać się to niezbędnych informacji.

Wśród tych, którzy odpowiadali najlepiej zwycięzcą został Michal248, który otrzymuje nagrodę w postaci gry Królestwo Królików.

Gratulujemy Michałowi, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za zabawę.

A już jutro wszystkich zapraszamy na kolejny konkurs :)

 

 

Sponsorem konkursu jest Egmont. Serdecznie dziękujemy!

One comment

  1. Bardzo ciekawa propozycja, muszę przyznać szczerze :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*