Home | Wiadomości | Konkursy | Grudniowa wędrówka dusz – rozwiązanie konkursu oraz kolejne zadanie do wykonania, czyli konkurs obrazkowy

Grudniowa wędrówka dusz – rozwiązanie konkursu oraz kolejne zadanie do wykonania, czyli konkurs obrazkowy

❍ Reading Time: 3 minutes

Tydzień temu prosiliśmy was o odpowiedzi na kilka pytań dotyczących Karmaki. Nie były trudne, ale jednak nie wszystkie odpowiedzi były prawidłowe. A oto rozwiązanie:

Karmaka to debiut Eddy’ego Boxermana i Dave’a Burke’a. Gra opowiada o wędrówce dusz. Startujemy z poziomu żuka (dlatego wystarczy umrzeć by odrodzić się jako żuk) i wspinamy się po drabinie karmicznej m.in. poprzez poziom węża (aby osiągnąć trzeba mieć cztery uczynki tego samego koloru w momencie śmierci – to najłatwiejszy poziom do przejścia). Aby utrzymać klimat discard nazywany jest w Karmace Ruinami, a wspólna dla graczy talia do dobierania – Studnią.

A teraz czas na najciekawsze pytanie:

Gdybyś mógł się narodzić na nowo, to kim/czym chciałbyś się stać i dlaczego?

KANAREK – oczywiście doskonalę czuję się w ludzkiej skórze, lecz gdybym miała porzucić formę Homo sapiens, to chyba odnalazłabym się w naturze kanarka, ze względu na cztery jego osobliwe cechy:
ATRAKCYJNOŚĆ – kanarek to subtelne i delikatne zwierzę, wdzięczne, urocze, ubarwione i w swym pięknie – skromne!
ROZMIAR – kanarek jest stworzeniem tak niewielkim, że czasem ledwie dostrzegalnym, a myślę, że dobrze jest być zwierzątkiem zwinnym, małym i nie zwracającym na siebie szczególnej uwagi, lecz mogącym żyć i cieszyć się własnym życiem poza wzrokiem potencjalnych nieprzyjaciół.
MOŻLIWOŚĆ LATANIA – ah, chyba jak każdy marzę o lataniu, bo delikatne unoszenie się na wietrze oznacza wolność, lekkość i stwarza możliwość przyglądania się światu z zupełnie innej perspektywy i dostrzegania jego różnorodności!
ATUTY WOKALNE – kocham śpiewać, uwielbiam muzykę (ona dodaje mi sił, poprawia nastrój), zaś śpiew kanarka jest melodyjny, dźwięczny, rozweselający, zachwycający – to stworzenie ewidentnie musi mieć uwznioślone i artystyczne usposobienie – tak jak ja!

Autorką powyższego tekstu jest:

 

Agatulla

i to ona otrzyma od wydawnictwa Fox Games nowiutki egzemplarz Karmaki. Pod warunkiem, że skontaktuje się z naszą redakcją, aby przekazać swój adres i telefon ;) . Cóż, taka KARMA… tym razem nie była wredna, prawda?. Serdecznie gratulujemy!

A pozostałym uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do kolejnej zabawy:

Grudniowa wędrówka dusz – konkurs obrazkowy [nr 2]

Na załączonej fotografii miała być Karmaka, ale chochlik podmienił karty z mojego obecnego i przyszłego życia na karty pochodzące z innych gier. Nie tylko zresztą karty, zdaje się, że innych elementów też nie oszczędził. Waszym zadaniem jest znaleźć i podać wszystkie – poza Karmaką – tytuły gier Fox Games, których komponenty znalazły się na zdjęciu. Wśród osób, które odnajdą najwięcej gier wyłonimy zwycięzcę, który otrzyma od wydawnictwa Fox Games swój egzemplarz Karmaki.

Widok ogólny – Studnia, Ruiny, Drabina Karmiczna, i obecne życie pełne dobrych (a może nie?) uczynków oraz karty odłożone na przyszłe życie.

Czas: tydzień (do najbliższej niedzieli)
Nagroda: egzemplarz gry Karmaka
Odpowiedzi: prosimy udzielać za pomocą poniższego formularza
Wyniki: postaramy się ogłosić na początku przyszłego tygodnia
Powodzenia!

Formularz konkursowy

Formularz konkursowy


Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem Konkursu jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie.
 3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 17 grudnia 2017, do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi korzystając z załączonego formularza Google. W wyjątkowych wypadkach (np. niedostępność serwisu Google lub niemożność załączenia pracy – innej niż tekstowa – we wskazanym formularzu) dopuszczalne jest przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres konkurs@gamesfanatic.pl
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U.2016 poz. 471 j.t. z późn. zm.).
 12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 13. Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu  GamesFanatic.pl
 14. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
 15. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 16. Laureat zobowiązany jest do przesłania danych do wysyłki na adres kontakt@gamesfanatic.pl w ciągu 21 dni od momentu ogłoszenia wyników. Niedopełnienie tego warunku zostanie potraktowane przez Organizatora jako rezygnacja z nagrody.
 17. Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 18. Organizator ma prawo publikacji na stronie gamesfanatic.pl zwycięskiej pracy podając imię i nazwisko lub pseudonim autora.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.


Sponsorem konkursu jest Fox Games. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*