Home / Wiadomości / Konkursy / Marcowy Wschód Słońca – konkurs epicko-poetycki

Marcowy Wschód Słońca – konkurs epicko-poetycki

Zapach Kwitnącej Wiśni zbliża się do kraju nad Wisłą. Nadal macie szansę załapać się na Portalową przedsprzedaż hitu od Erica Langa. Mowa oczywiście o Rising Sun, a tytuł ten jest nie tylko obfituje w przepiękne figurki, lecz także zachwyca swoją grywalnością. A zamówienie przedpremierowe zapewnia zarówno oszczędności, jak i dodatkowy plastik. Jednakże dzisiaj wyruszamy bardziej na Zachód i dajemy wam szansę wygrania innego hitu z tej samej stajni – Bloodborne.

Pozostając w temacie kierunków geograficznych i różnorodności kulturowej, stawiamy przed wami zadanie specyficznego połączenia Wschodu i Zachodu. Bloodborne zadebiutował najpierw jako pełnokrwista gra na PS4. Użyte określenie nie jest przypadkowe, gdyż bardzo często wypruwamy w niej flaki, aby zaliczyć kolejny poziom, co najczęściej kończy się naszą śmiertelną porażką. Cóż, wszyscy muszą kiedyś umrzeć…

Dlatego też zachęcamy do napisania haiku (17 sylab podzielonych na trzy części po 5, 7 i ponownie 5 sylab) o waszej najbardziej epickiej porażce w grze planszowej. Może ona dotyczyć pechowego niezrozumienia zasad bądź wyjątkowo nieprzemyślanego ruchu albo zupełnie innej fatalnej sytuacji. Granicą jest tylko wasza niefrasobliwość.

Czas: tydzień (do najbliższej niedzieli)
Nagroda: egzemplarz gry Bloodborne
Odpowiedzi: prosimy udzielać za pomocą poniższego formularza
Wyniki: postaramy się ogłosić na początku przyszłego tygodnia
Powodzenia!

Formularz konkursowy

Formularz konkursowy

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem Konkursu jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie.
 3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 12.03, do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi korzystając z załączonego formularza Google. W wyjątkowych wypadkach (np. niedostępność serwisu Google lub niemożność załączenia pracy – innej niż tekstowa – we wskazanym formularzu) dopuszczalne jest przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres konkurs@gamesfanatic.pl
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U.2016 poz. 471 j.t. z późn. zm.).
 12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 13. Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu  GamesFanatic.pl
 14. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
 15. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 16. Laureat zobowiązany jest do przesłania danych do wysyłki na adres kontakt@gamesfanatic.pl w ciągu 21 dni od momentu ogłoszenia wyników. Niedopełnienie tego warunku zostanie potraktowane przez Organizatora jako rezygnacja z nagrody.
 17. Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 18. Organizator ma prawo publikacji na stronie gamesfanatic.pl zwycięskiej pracy podając imię i nazwisko lub pseudonim autora.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.

Sponsorem konkursu jest Portal. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Patronat GF: Planszówki w Spodku

Już we wrześniu planszówki powrócą do katowickiego Spodka. Planszówki w Spodku to festiwal gier, który odbywa się zaledwie od 2018 roku, ale od samego początku spotyka się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i wydawców gier. Po półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią, wydarzenie ponownie ma szansę się odbyć. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap