Home | Wiadomości | Konkursy | Marcowy Wschód Słońca – konkurs z emocjami

Marcowy Wschód Słońca – konkurs z emocjami

❍ Reading Time: 3 minutes

Czy wiecie, że Rising Sun właśnie niedawno wskoczyło do pierwszej setki rankingu BGG? Obecnie okupuje miejsce 89 i na tą chwile jest jedyną grą z 2018 roku, która znajduje się na liście 100 najlepszych gier świata.

Przypominamy, że grę Rising Sun już niedługo wyda w Polsce wydawnictwo Portal Games, natomiast Games Fanatic jest jej patronem medialnym. Przypominamy też, że już tylko przez 4 dni gra jest do kupienia w przedsprzedaży, w której możecie otrzymać do wyboru jedną z dodatkowych figurek– Sacred Warrior lub Phoenix.

Link do przedsprzedaży Rising Sun

Przechodząc natomiast już do samego konkursu. Portal Games słynie z tego, że wydaje na polski rynek gry nie tylko stawiające na świetną mechanikę, ale też przesiąknięte klimatem i duchem przygody, dzięki którym gracze mogą zapamiętać toczone rozgrywki przez długi, długi czas. Tak było chociażby w przypadku Robinsona Crusoe, The Others, The Godfather: Imperium Corleone, Pierwszych Marsjan czy Blood Rage. Nie inaczej będzie też przy Rising Sun. To gra przesiąknięta wprost klimatem i elementami kultury japońskiej, w której niezwykle istotnym elementem rozgrywki jest gra ponad stołem.

Zanim jednak premiera Rising Sun nastąpi, proponujemy Wam konkurs, który ma dowieść prawdziwości postawionej wcześniej tezy – chcielibyśmy, żebyście to Wy przesłali nam relację ze swojej najbardziej emocjonującej partii w którąś z gier Portalu. I nie jest istotne czy to będą wspólne zmagania z przeklęta wyspą, na wpół kooperacyjne walka z jednym z grzechów głównych, bezwzględne mafijne porachunki w Chicago, śmiertelne bitwy w przeddzień Ragnaroku, czy może samobójczy atak zombiaków na Moskwę – ważne żeby było epicko i z jajem. Na zwycięzcę czeka nagroda i to nie byle jaka, bo Pierwsi Marsjanie, czyli jedna z najbardziej  wyczekiwanych gier planszowych ostatnich lat. Kilka prac wyróżnionych też zostanie nagrodami pocieszenia (upominkami – niespodziankami), a wszystkie nagrodzone prace opublikujemy w naszym Cotygodniku (a dokładnie kilku kolejnych Cotygodnikach).

Informacje o konkursie:

Czas: do dnia 31 marca 2018 r., godzina 23:59

Nagroda: egzemplarz gry Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie

Odpowiedzi: prosimy udzielać za pomocą poniższego formularza

Wyniki: do 14 dni od zakończenia konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem Konkursu jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie.
 3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 31.03.2018 r., do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi korzystając z załączonego formularza Google. W wyjątkowych wypadkach (np. niedostępność serwisu Google lub niemożność załączenia pracy – innej niż tekstowa – we wskazanym formularzu) dopuszczalne jest przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres konkurs@gamesfanatic.pl
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U.2016 poz. 471 j.t. z późn. zm.).
 12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 13. Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu  GamesFanatic.pl
 14. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
 15. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 16. Laureat zobowiązany jest do przesłania danych do wysyłki na adres kontakt@gamesfanatic.pl w ciągu 21 dni od momentu ogłoszenia wyników. Niedopełnienie tego warunku zostanie potraktowane przez Organizatora jako rezygnacja z nagrody.
 17. Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 18. Organizator ma prawo do publikacji na stronie gamesfanatic.pl wszystkich nagrodzonych pracy w ustalonym przez siebie formie i czasie, a także do dokonywania drobnych zmian edytorskich w pracach. W publikacji Organizator podaje imię i nazwisko lub pseudonim autora.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.


Sponsorem konkursu jest Portal Games. Serdecznie dziękujemy!

One comment

 1. Świetny konkurs. Może uda się coś wygrać:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*