Home / Wiadomości / Konkursy / Marcowy Wschód Słońca – konkurs premierowy

Marcowy Wschód Słońca – konkurs premierowy

Tydzień temu informowaliśmy, że Rising Sun wskoczyło do pierwszej setki rankingu BGG i zajmuje 89 pozycję w rankingu. Obecnie jest to już pozycja 81, a pamiętać trzeba, że gra premierę miała dopiero w tym roku. Osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży zacierają więc ręce czekając na swój egzemplarz. Ci, którzy nie zdążyli tego zrobić będą natomiast musieli poczekać na premierę sklepową. Na szczęście ta nastąpi już niedługo, a nic tak nie umili oczekiwania jak kolejny konkursik, w którym do wygrania będzie egzemplarz Rising…

…5, czyli kooperacyjnej gry planszowej od wydawnictwa 2 Pionki wykorzystującej najlepsze pomysły z nieśmiertelnego Masterminda.

Zadanie konkursowe nie jest trudne. Zapewne wiecie już (a jeżeli nie wiecie to właśnie się dowiedzieliście), że w grze Rising Sun mamy do dyspozycji 5 unikalnych klanów. Każdym z tych klanów gra się inaczej, bo każdy ma swoje mocne i słabsze strony oraz indywidualne zdolności. Krótki opis klanów znajdziecie na ilustracji poniżej.

Przyjmijmy teraz, że znajdujemy się w feudalnej Japonii, a Wy staracie się o przyjęcie do jednego z 5 klanów. Waszym zadaniem jest opisanie, do którego z klanów najbardziej się nadajecie i krótkie uzasadnienie dlaczego.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do dnia 8 kwietnia 2018 r. do godziny 23:59.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o grze Rising Sun zachęcamy do kliknięcia w ten link. Może informacje tu zawarte pomogą Wam wybrać drogą, którego klanu chcecie podążać ;) 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

Organizatorem Konkursu jest serwis GamesFanatic.pl.
Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie.
Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 8.04.2018 r., do godziny 23:59.
Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
Udział w Konkursie jest bezpłatny.
Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi korzystając z załączonego formularza Google. W wyjątkowych wypadkach (np. niedostępność serwisu Google lub niemożność załączenia pracy – innej niż tekstowa – we wskazanym formularzu) dopuszczalne jest przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres konkurs@gamesfanatic.pl
Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U.2016 poz. 471 j.t. z późn. zm.).
Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu  GamesFanatic.pl
W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
Laureat zobowiązany jest do przesłania danych do wysyłki na adres kontakt@gamesfanatic.pl w ciągu 21 dni od momentu ogłoszenia wyników. Niedopełnienie tego warunku zostanie potraktowane przez Organizatora jako rezygnacja z nagrody.
Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
Organizator ma prawo do publikacji na stronie gamesfanatic.pl wszystkich nagrodzonych pracy w ustalonym przez siebie formie i czasie, a także do dokonywania drobnych zmian edytorskich w pracach. W publikacji Organizator podaje imię i nazwisko lub pseudonim autora.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.

Sponsorem konkursu jest 2 Pionki. Serdecznie dziękujemy!

3 komentarze

  1. Avatar

    Kiedy można spodziewać się wyników? :D

  2. Ginet

    Będą w tym tygodniu :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Dragomino – domino w świecie smoków

O Wojtku, który chciał zostać strażakiem, słyszał pewnie każdy. Niejeden z Was jako dziecko marzył pewnie o tym, by być policjantem, rajdowcem, baletnicą, alpinistką lub kaskaderką… Wymarzoną pracą dla mnie byłaby pozycja profesjonalnej zawodniczki qudditcha, aurora lub tresera smoków… Niestety w świecie rzeczywistym nie mam szans na realizowanie się w tych zawodach, ale od czego są planszówki? Gra Dragomino od wydawnictwa FoxGames to kontynuacja serii Kingdomino, w której wcielamy się w trenera smoków. Podczas rozgrywki wyruszymy na niezbadaną wyspę. Zajmiemy się tam poszukiwaniami jaj tych pięknych, ale i tajemniczych stworzeń. Uwielbiam tego typu historie, dlatego z przyjemnością sięgnęłam po ten właśnie tytuł. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap