Home / Wiadomości / Konkursy / Pływający kwiecień – rozwiązanie konkursu nr 2 (podróż w nieznane)

Pływający kwiecień – rozwiązanie konkursu nr 2 (podróż w nieznane)

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie nr 2 z okazji pływającego kwietnia. Kierunki, które chcielibyście obrać płynąc statkiem Santa Maria rozbudziły naszą wyobraźnię do tego stopnia, że chętnie wybralibyśmy się z Wami na każdą taką podróż!

Czy to nieznane krainy, baśniowe miejsca, słynne miasta, osnute legendą, tajemnicze tereny. Wasza kreatywność jak zawsze podołała zadaniu, a nam bardzo ciężko wybrać było tę jedną jedyną odpowiedź.

Nagrodzona odpowiedź wprawiła nas w dobry nastrój i pozwoliła poddać się wyobraźni, która gdzieś tam zawsze marzy o tym, co nieznane :)

Zwycięzca może być niestety tylko jeden, a jest nim:

Lars

„Od zawsze marzyłem o wielkich przygodach – podziwiałem odkrywców i podróżników, którzy na zawsze zapisali się na kartach historii. Chciałem odkrywać nieznane, być pierwszą osobą stawiającą stopy na nowym lądzie. Chciałbym, żeby Santa Maria zabrała mnie tam, gdzie ją wiatr poniesie, w nowe ekscytujące miejsca. W nieznane. I choć ludzkość odkryła już chyba wszystko, co na ziemi było do odkrycia, wierzę, że podróżując tak pięknym statkiem, poczułbym się jak prawdziwy odkrywca – może jak sam Kolumb! I choć pewnie nie odkryłbym Nowego Świata, poznałbym nowe dla mnie miejsca, spotkał ciekawych ludzi i przede wszystkim poczuł zew przygody! A więc Santa Mario, łap wiatr w żagle i zabierz mnie w nieznane!”

Gratulujemy wygranej i prosimy o przesłanie na adres redakcji (kontakt@gamesfanatic.pl) swoich danych korespondencyjnych (wraz z numerem telefonu). A wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kolejnego pływającego konkursu, który znajdziecie TUTAJ!

Sponsorem konkursu jest Granna. Serdecznie dziękujemy!

2 komentarze

  1. Jest jakaś nadzieja dowiedzieć się gdzie Santa Maria dostarczy Larsa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Fantastyczne Światy: Przeklęte Skarby

Fantastyczne Światy to gra, która stanowi kategorię samą w sobie. Filler angażujący zarówno wyjadaczy jak i osoby raczkujące w hobby. Wymagające kalkulacji, szacowania ryzyka, nieprzesadnie premiujące doświadczenie a do tego jedna partia trwa około dwudziestu minut. W przeciwieństwie do innych różne ekipy grają w niego u mnie raz po raz. Czy grając z dodatkiem owe boskie proporcje zostaną utrzymane, czy też zabawa ulegnie rozwodnieniu? Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap