Home / Wiadomości / Konkursy / Morski konkurs z Granną i fotografią – rozwiązany!

Morski konkurs z Granną i fotografią – rozwiązany!

Wakacje dobiegły końca, dziś dzieci z (nie)udawanym weselem poszły przywitać pierwszy dzwonek, a my z radością publikujemy dwa najlepsze wakacyjne zdjęcia:

I miejsce oraz nagrodę w postaci gry Batyskaf, absolutnie bezkonkurencyjnie zajęły psy pod parasolkami autorstwa Pauliny Bogus.

Paulina tak o nich pisze: Po stworzeniu tej grafiki odkryłam dlaczego małe psy są jasne, a duży pies brązowy w Ranchu Super Farmera. Otóż małe używają kremu z filtrem i starają leżeć pod parasolkami, a duży w pełnym słońcu opala się na czekoladkę :D

II miejsce i grę Rekin otrzymuje Paulina Korwek za poniższą fotografię:

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z redakcją. A wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na łamach naszego serwisu.

Sponsorem konkursu jest Granna. Serdecznie dziękujemy!

One comment

  1. Avatar

    Ale czad! Psy pozamiatały :) super zdjęcie i super opis :) cóż za pomysłowość :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Blackout: Hongkong – konkurs [WYNIKI]

Drodzy Gracze! Byliście grzeczni w tym roku? Jeżeli tak, to macie szansę dostać fantastyczny prezent od gamesfanaticowego Mikołaja i zaprzyjaźnionej z nim Jaszczurki. Chodzi o grę Blackout: Hongkong, która zebrała świetne recenzje od naszych redaktorów i została objęta patronatem medialnym GF. GF-owy Mikołaj jest jednak wymagający – nie starczy być grzecznym, trzeba też być kreatywnym. Zobaczcie jak możecie przekonać Gwiazdora, żeby to akurat Wam przyniósł nagrodę.