Home / Wiadomości / Konkursy / Patronat GF: Kingdomino Duel – konkurs instagramowy

Patronat GF: Kingdomino Duel – konkurs instagramowy

Wejdź na Instagrama…

Od kilku miesięcy pokazujemy wam co ciekawsze zdjęcia również na Instagramie. Na dziś przypada okrągła sumka: pojawił się setny post. Z tej okazji, a także – a może przede wszystkim – z okazji premiery Kingdomino Duel, świetnego dwuosobowego roll&write’a wydanego przez FoxGames, zapraszamy was do konkursu, w którym można wygrać ową wykreślankę. Wystarczy wejść na naszego Instagrama:

https://www.instagram.com/gamesfanatic.pl/

i odszukać wszystkie gry (oraz inne pozycje wydawnicze) FoxGames.

… i wygraj Kingdomino Duel!

W poniższym formularzu, który należy wypełnić, aby wziąć udział w konkursie, znajdziecie dwa pytania:

1. Ile jest zdjęć (nie postów! niektóre posty mają po kilka zdjęć), na których można znaleźć gry / komiksy / książki / etc. wydawnictwa FoxGames

2. Wymień wszystkie gry i inne pozycje FoxGames jakie udało ci się znaleźć na naszym Instagramie.

Konkurs trwa do niedzieli, 9 marca 2020, do godziny 23:59. Obiecujemy, że przez ten tydzień nie wrzucimy na Instagrama nic, co zaburzyłoby wyniki (a jeśli świat nas zaskoczy i tak się stanie to uwzględnimy to w ocenie waszych odpowiedzi)

Wśród tych, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniem wyłonimy zwycięzcę, który otrzyma świeżutkie Kingdomino Duel.

Sponsorem konkursu jest FoxGames. Serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.