Home | Gra Graczy GamesFanatic.net | Gra Graczy GamesFanatic.net – Idea

Gra Graczy GamesFanatic.net – Idea

Gra Graczy GamesFanatic.net powstała w odpowiedzi na przytłaczającą ilość polskich premier bardzo dobrych gier. Ponieważ jednak portfel nie jest bez dna trzeba dokonać trudnej selekcji i wybrać te tytuły, które na półkę trafią w pierwszej kolejności. Gra Graczy GamesFanatic.net ma być właśnie takim drogowskazem. Mamy za sobą mnóstwo partii w najróżniejsze tytuły. Nasze gusta są trochę różne, dzięki czemu mamy pewność, iż żadna dobra gra nie przemknie niezauważona. Dajemy się Wam poznać w tekstach na blogu Games Fanatic, w magazynie Świat Gier Planszowych i w audycji Planszostacja.

Nagroda wybierana jest dwuetapowo – najpierw tworzona jest lista nominowanych, a spośród nich wybierana jest Gra Graczy GamesFanatic.net. Nominowany tytuł to gra, ktorą każdy z graczy wcześniej, czy później powinien kupić – może być to gra zarówno idealna dla początkujących, jak i zaawansowanych – choć nie ukrywamy, iż zdecydowanie bliżej nam do tej drugiej grupy.

Tytuł nagrodzony to pozycja, która godzi nasze odmienne gusta, do której wszyscy chętnie zasiądziemy i której polską premierę przywitaliśmy z największą radością. Jeśli gry planszowe to Twoje hobby ten tytuł musisz znać i mieć.

W wyjątkowych sytuacjach rezerwujemy sobie prawo do przyznania wyróżnień dla tytułów, które w pewien sposób nie dają się objąć sztywnymi ramami konkursu. Nie ma tutaj reguł i każdy przypadek będzie przez nas uzasadniany oddzielnie.

Mamy nadzieję, że ta nagroda będzie dla Was przydatną wskazówką pomagającą przedrzeć się przez gąszcz premier każdego roku.