Home / Współpraca

Współpraca

Tworząc nas serwis współpracujemy z wieloma parnterami z polski i zagranicy. Dzięki nim możemy dzielić sie z Wami ciekawymi informacjami, recenzować najnowsze gry, a także od czasu do czasu organizować konkursy. Zachęcamy do odwiedzenia ich serwisów. Zawsze jesteśmy otwarci na wspołpracę z nowymi podmiotami. Wystarczy do nas napisać.

 • Współpraca
 • Reklama
 • GF News

Współpraca w Polsce

albi_male alter_male badger_male bard
bmonk_male board_dice_male cube_male egmont
fgh fullcap_male foxgames galakta
g3 granna hobbity ipn_male
lacerta lucrum_male mader_male piatnik_male
phalanx planszoweczk_male portal rebel
tactic_maly trefl_krakow_male

 

Współpraca z zagranicą

We would like to thank following publishers for their support in our work:

aeg ares brain cge
clicker drei genx huch
matagot nsv odverlag play
roll seriouls wizkids

Zapraszamy do reklamy w serwisie Games Fanatic  – najchętniej odwiedzanym opiniotwórczym serwisie o grach planszowych w Polsce.

reklama-banneryOferujemy Państwu następujące formy reklamy:

 • 728×90 px (górny banner) – 300 zł / miesiąc
 • 728×90 px (dolny banner) – 150 zł / miesiąc
 • 300×250 px (banner na prawej szpalcie serwisu) – 200 zł / miesiąc
 • 160×600  px (banner na lewej szpalcie serwisu) –  150 zł / miesiąc

Wszystkie podane ceny netto obejmują miesiąc wyświetlania bannera, z innymi bannerami w tym samym miejscu (nie więcej niż 5 bannerów, banner górny w systemie stałym – jedna reklama na jedną odsłonę, bannery boczne w systemie rotacyjnym wyświetlane co 7-10 sekund).  Mogą to być reklamy statyczne np. w formacie JPG czy też dynamiczne Flash/GIF (przykład dynamicznej grafiki).

Według Google Analytics nasz serwis miesięcznie odwiedza średnio 18-20 tysięcy unikalnych użytkowników, generujących ponad 90 tysięcy odsłon.

Wynajem danej powierzchni na wyłączność – do negocjacji. Rabaty przy płatności za 3 miesiące z góry (10%) lub 6 miesiące (15%).

W przypadku indywidualnych lub niestandardowych form reklamy, takich jak zmiana wyglądu serwisu, udział w wydarzeniach i promocjach – prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy w przygotowywaniu najświeższych informacji o nadchodzących wydarzeniach oraz premierach gier na łamach naszego serwisu. Swoją ofertę kierujemy szczególnie do wydawnictw oraz do podmiotów organizujących eventy związane z grami planszowymi.

Co należy zrobić, aby opublikować gorącego niusa?

 1. Zalogować się lub zarejestrować (rejestracja jest bezpłatna i całkowicie zautomatyzowana) na stronie http://news.gamesfanatic.pl/logowanie/
 2. Przejść do kokpitu i w menu odnaleźć pozycję „Wpisy” a następnie wybrać „Dodaj nowy”.
 3. Zredagować wpis. Aby umieścić we wpisie ilustracje należy posłużyć się przyciskiem „Dodaj medium” umieszczonym nad edytorem wizualnym.
 4. Zapisać dokument do przeglądu.

W ciągu 24 godzin od zapisania do przeglądu wpis zostanie opublikowany oraz udostępniony na naszym facebookowym fanpage. Umieścimy również slider prowadzący do tego artykułu na naszej stronie głównej.  Wszystkie te działania są całkowicie bezpłatne i nie wymagają od Państwa żadnych dodatkowych nakładów (poza samodzielnym przygotowaniem tekstu na stronie GF News).

Serdecznie zapraszamy do współpracy mając nadzieję, że taka jej forma ułatwi dotarcie z najświeższą informacją do szerokiego odbiorcy.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt (news@gamesfanatic.pl)

4 komentarze

 1. Witam,
  Wydałem gre opartą o zasady Sudoku. W rozgrywce na planszy bierze udział 2-4 graczy. Chciałem zapytac jak wyglądają u Panstwa zasady recenzoania gry.
  Pozdrawiam
  Piotr

 2. Veridiana

  Najlepiej proszę wpierw przysłać na adres redakcji instrukcję gry. Pozdrawiam

 3. Witam,
  Zakładka KONTAKT nie działa – proszę o kontakt w sprawie artykułu pod podany adres e-mail.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*