Home / Współpraca

Współpraca

Tworząc nas serwis współpracujemy z wieloma parnterami z polski i zagranicy. Dzięki nim możemy dzielić sie z Wami ciekawymi informacjami, recenzować najnowsze gry, a także od czasu do czasu organizować konkursy. Zachęcamy do odwiedzenia ich serwisów. Zawsze jesteśmy otwarci na wspołpracę z nowymi podmiotami. Wystarczy do nas napisać.

 • Współpraca
 • Reklama

Współpraca w Polsce

albi_male alter_male badger_male bard
bmonk_male board_dice_male cube_male egmont
fgh fullcap_male foxgames galakta
g3 granna hobbity ipn_male
lacerta lucrum_male mader_male piatnik_male
phalanx planszoweczk_male portal rebel
tactic_maly trefl_krakow_male

 

Współpraca z zagranicą

We would like to thank following publishers for their support in our work:

aeg ares brain cge
clicker drei genx huch
matagot nsv odverlag play
roll seriouls wizkids

Zapraszamy do reklamy w serwisie Games Fanatic  – najchętniej odwiedzanym opiniotwórczym serwisie o grach planszowych w Polsce.

Oferujemy Państwu następujące formy reklamy:

 • 620×330 px (slider) – 350 zł / miesiąc
 • 728×90 px (górny banner) – 250 zł / miesiąc
 • 300×250 px (banner na prawej szpalcie serwisu) – 275 zł / miesiąc
 • 160×600  px (banner na lewej szpalcie serwisu) –  200 zł / miesiąc

Wszystkie podane ceny netto obejmują miesiąc wyświetlania bannera, z innymi bannerami w tym samym miejscu (nie więcej niż 5 bannerów, w systemie rotacyjnym wyświetlane co 7-10 sekund).  Mogą to być reklamy statyczne np. w formacie JPG czy też dynamiczne Flash/GIF (przykład dynamicznej grafiki).

Według Google Analytics nasz serwis miesięcznie odwiedza średnio 18-20 tysięcy unikalnych użytkowników, generujących ponad 90 tysięcy odsłon.

Wynajem danej powierzchni na wyłączność – do negocjacji. Rabaty przy płatności za 3 miesiące z góry (10%) lub 6 miesiące (15%).

W przypadku indywidualnych lub niestandardowych form reklamy, takich jak zmiana wyglądu serwisu, udział w wydarzeniach i promocjach – prosimy o kontakt (e-mail: reklama@gamesfanatic.pl).

6 komentarzy

 1. Avatar

  Witam,
  Wydałem gre opartą o zasady Sudoku. W rozgrywce na planszy bierze udział 2-4 graczy. Chciałem zapytac jak wyglądają u Panstwa zasady recenzoania gry.
  Pozdrawiam
  Piotr

 2. Veridiana

  Najlepiej proszę wpierw przysłać na adres redakcji instrukcję gry. Pozdrawiam

 3. Avatar

  Witam,
  Zakładka KONTAKT nie działa – proszę o kontakt w sprawie artykułu pod podany adres e-mail.

 4. Avatar

  Witam,

  Zwracam się do Państwa z pytaniem czy jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z Psychologiem pracującym z dziećmi między 3-10 rokiem życia. Jestem Psychologiem, pracuje z dziećmi w Przedszkolu Publicznym, Przedszkolu Terapeutycznym, Szkole Terapeutycznej, prowadzę zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Kształcenia Specjalnego, a także zajęcia terapeutyczne grupowe i indywidualne z dziećmi z różnymi zaburzeniami rozwoju, trudnymi zachowaniami, problemami z emocjami oraz innnymi problemami. Podczas zajęć bardzo lubię korzystać z różnego rodzaju pomocy dydaktycznych oraz gier. Zajęcia są wtedy o wiele atrakcyjniejsze. Prowadzę swój fanpage na facebooku, na którym podpowiadam rodzicom jak wspierać rozwój dziecka, tam też mam zamiar proponować rodzicom godne polecenia pomoce jak np, gry. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą. Proszę o kontakt. Mogłabym testować Państwa gry na zajęciach, wystawiać recenzje, polecać je rodzicom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
Copy link
Powered by Social Snap