Home | Współpraca

Współpraca

❍ Reading Time: < 1 minuteTworząc nas serwis współpracujemy z wieloma parnterami z polski i zagranicy. Dzięki nim możemy dzielić sie z Wami ciekawymi informacjami, recenzować najnowsze gry, a także od czasu do czasu organizować konkursy. Zachęcamy do odwiedzenia ich serwisów. Zawsze jesteśmy otwarci na wspołpracę z nowymi podmiotami. Wystarczy do nas napisać.

 • Współpraca
 • Reklama

Współpraca w Polsce

albi_male bard
bmonk_male egmont
foxgames galakta
g3 granna hobbity ipn_male
lucrum_male tactic_maly
phalanx

 

Współpraca z zagranicą

We would like to thank following publishers for their support in our work:

aeg ares brain cge
clicker drei genx huch
matagot nsv odverlag play
roll seriouls wizkids

Zapraszamy do reklamy w serwisie Games Fanatic  – najchętniej odwiedzanym opiniotwórczym serwisie o grach planszowych w Polsce.

Oferujemy Państwu następujące formy reklamy:

 • 620×330 px (slider)
 • 728×90 px (górny banner)
 • 300×250 px (banner na prawej szpalcie serwisu)
 • 160×600  px (banner na lewej szpalcie serwisu)

Są to bannery rotacyjne tj. wyświetlają się wraca z innymi bannerami w tym samym miejscu (nie więcej niż 5 bannerów, w systemie rotacyjnym wyświetlane co 7-10 sekund).  Mogą to być reklamy statyczne np. w formacie JPG czy też dynamiczne Flash/GIF (przykład dynamicznej grafiki).

Według Google Analytics nasz serwis miesięcznie odwiedza średnio 18-20 tysięcy unikalnych użytkowników, generujących ponad 90 tysięcy odsłon.

Wynajem danej powierzchni na wyłączność – do negocjacji. Rabaty przy płatności za 3 lub więcej miesięcy z góry.

W przypadku indywidualnych lub niestandardowych form reklamy, takich jak zmiana wyglądu serwisu, udział w wydarzeniach i promocjach – prosimy o kontakt (e-mail: reklama@gamesfanatic.pl).

6 komentarzy

 1. Witam,
  Wydałem gre opartą o zasady Sudoku. W rozgrywce na planszy bierze udział 2-4 graczy. Chciałem zapytac jak wyglądają u Panstwa zasady recenzoania gry.
  Pozdrawiam
  Piotr

 2. Najlepiej proszę wpierw przysłać na adres redakcji instrukcję gry. Pozdrawiam

 3. Witam,
  Zakładka KONTAKT nie działa – proszę o kontakt w sprawie artykułu pod podany adres e-mail.

 4. Witam,

  Zwracam się do Państwa z pytaniem czy jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z Psychologiem pracującym z dziećmi między 3-10 rokiem życia. Jestem Psychologiem, pracuje z dziećmi w Przedszkolu Publicznym, Przedszkolu Terapeutycznym, Szkole Terapeutycznej, prowadzę zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Kształcenia Specjalnego, a także zajęcia terapeutyczne grupowe i indywidualne z dziećmi z różnymi zaburzeniami rozwoju, trudnymi zachowaniami, problemami z emocjami oraz innnymi problemami. Podczas zajęć bardzo lubię korzystać z różnego rodzaju pomocy dydaktycznych oraz gier. Zajęcia są wtedy o wiele atrakcyjniejsze. Prowadzę swój fanpage na facebooku, na którym podpowiadam rodzicom jak wspierać rozwój dziecka, tam też mam zamiar proponować rodzicom godne polecenia pomoce jak np, gry. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą. Proszę o kontakt. Mogłabym testować Państwa gry na zajęciach, wystawiać recenzje, polecać je rodzicom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*