Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Mistrzostwa Polski w Sabotażystę – w oczekiwaniu na finał

Patronat GF: Mistrzostwa Polski w Sabotażystę – w oczekiwaniu na finał

image001Eliminacje Mistrzostw Polski w Sabotażystę zbliżają się ku końcowi. Finał odbędzie się 24 września 2016 r. w Nadarzynie podczas Targów Good Game. Z tej okazji Organizator Mistrzostw ma dla finalistów krótkie gratulacje i informację. Przypominamy też, że Mistrzostwa Polski są preludium do Mistrzostw Świata w Sabotażystę, których finał odbędzie się w Budapeszcie.

 

Sabotażysta

 

podium

Szanowni kopacze, przypominany, że: Zwycięzcy turniejów eliminacyjnych (zdobywcy pierwszych trzech miejsc w każdym z turniejów eliminacyjnych) automatycznie uzyskują prawo wzięcia udziału w turnieju finałowym Mistrzostw. Zatem do zobaczenia!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Bór – narkotyczne przygody w głębi lasu

Bór to rywalizacyjna gra oparta o mechaniki worker placement i dice placement. Gracze wcielają się w leśnych zaklinaczy, którzy dzięki umiejętnemu pozyskiwaniu zasobów, ważeniu eliksirów i oswajaniu zwierząt muszą zaprowadzić porządek w tytułowym borze. Całość jest bogato i kolorowo ilustrowana, w stylu odwołującym się nieco do mangi. Gra w dużej mierze składa się z kart, pojedynczej, niewielkiej planszy miasta i czterech planszetek postaci.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap