Home | Wiadomości | Aktualności | Akcja #gramydlamichala

Akcja #gramydlamichala

❍ Reading Time: < 1 minute

bolo-1024x1024Przypominamy, że już jutro, 11 listopada, rusza akcja #gramydlamichala! Jutro siadamy do planszy, aby pomóc Michałowi wygrać z chorobą! 

Kim jest Michał? Zapewne znacie go lepiej jako mig z forum gry-planszowe.pl. Jest nie tylko miłośnikiem gier, ale dzięki niemu wielokrotnie mieliśmy możliwość sięgnąć do polskiej instrukcji zagranicznej gry. Mig przetłumaczył setki instrukcji i umieścił w Internecie całkowicie za darmo.

Teraz Michał przebywa w szpitalu i zmaga się z ciężką chorobą. Z pewnością każdy gest otuchy doda mu trochę siły do walki. A zatem, zapraszamy do wspólnej akcji!

Na czym to polega?

Jutro, 11 listopada, w dzień wolny od pracy, zapewne wielu z nas rozłoży ulubioną planszówkę, aby zasiąść do niej w gronie rodziny czy przyjaciół. To już pierwszy krok. Następnie robimy zdjęcie – możemy się przebrać, dołączyć jakieś pozdrowienia dla Michała, wszystko, co tylko podpowie nam wyobraźnia. Zdjęcie wklejamy w komentarzu do tego posta na Facebooku i oznaczamy #gramydlamichala lub wysyłamy na adres dlamichala@boardgamegirl.pl. Ekipa BoardGameGirl zmontuje z tego jedną, wielką galerię i przekaże Michałowi.

Pamiętajcie, już jutro, 11 listopada #gramydlamichala!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*