Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Ruszają Mistrzostwa Świata w Sabotażystę

Patronat GF: Ruszają Mistrzostwa Świata w Sabotażystę

image001Oczywiście Mistrzostwa Świata zostaną poprzedzone organizowanymi przez wydawnictwo G3 Mistrzostwami Polski, nad którymi patronat medialny objął serwis Games Fanatic.

 

 

 

 

W Mistrzostwach Świata weźmie udział około 8000 wielbicieli gry z 26 państw! Na finał w Budapeszcie 26 listopada 2016 r. przyjedzie około 35 uczestników z różnych stron świata.

Z kolei finał Mistrzostw Polski, które stanowią jednoczenie eliminacje do turnieju światowego odbędzie się 24 września w Warszawie podczas Targów Good Game. Zwycięzca otrzyma nowoczesnego iPada Air 2 oraz właśnie możliwość wyjazdu na Mistrzostwa Świata do Budapesztu!

sabotazystaJeżeli chcecie więcej poczytać o Mistrzostwach zapraszamy na stronę facebookową wydarzenia oraz na specjalnie przygotowaną stronę internetową poświęconą Mistrzostwom.

Jeżeli natomiast jeszcze nie znacie samej gry to proponujemy Wam przeczytać naszą recenzję (tutaj wraz z dodatkiem). Na zachętę niech posłuży jej fragment:

 

 

 

 

 

image004Sabotażysta to zacna karcianka, w której celem graczy jest dokopanie się do skarbu, jeśli są krasnoludami-górnikami albo uniemożliwienie tegoż, jeśli są sabotażystami. … W dobrej kompani to naprawdę świetna gra, [która jednak] z racji charakteru rozgrywki w towarzystwie małomównym może się zupełnie nie udać. Ot, kopanie kontra przeszkadzanie, bez emocji. A są one solą tej gry!

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Miasto w chmurach – piękne i ciekawe?

Phil Walker Harding – uwielbiam gry tego gościa. Moja miłość zaczęła się od rewelacyjnego Kakao, utrwaliła się dzięki świetnym Imhotepowi i Sushi Go / Sushi Go Party, w końcu ustatkowały ją bardzo przyjemne Park Niedźwiedzi i Chatka z Piernika. Nie zaszkodził jej nawet chwilowy szok spowodowany mało udanym (w mojej opinii) Gizmos. Na gry tego autora wciąż czekam z niemałym zainteresowaniem. Szczęśliwy traf chciał, że we wrześniu bieżącego roku na polski rynek trafiły aż dwie gry tego autora: Miasto w chmurach od wydawnictwa Fox Games i Lamaland wydany dzięki jaszczurkom z Lacerty. Dziś skupimy się na tym pierwszym tytule. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap