Home | Wiadomości | Patronaty | Patronat GF: Mistrzostwa Świata w Sabotażystę – co warto wiedzieć?

Patronat GF: Mistrzostwa Świata w Sabotażystę – co warto wiedzieć?

❍ Reading Time: 2 minutes

image001Eliminacje do Mistrzostw Polski w Sabotażystę w pełni! Walka o przepustki do finałowego turnieju nabiera rumieńców. Co musimy wiedzieć, jeżeli chcemy wziąć udział w jednym z turniejów kwalifikacyjnych? Oto kilka przydatnych informacji.

Droga do mistrzostwa świata w Sabotażystę stoi dla każdego otworem. Musimy tylko przebrnąć eliminację, zwyciężć w turnieju finałowym w Warszawie, a następnie już tylko jechać do Budapesztu po tytuł :)

Zanim zaczniemy jednak pakować manatki i rezerwować miejsce w hotelu u naszych Bratanków z południa warto przeczytać kilka poniższych informacji.

Jeśli chcesz wziąć udział w eliminacjach, pamiętaj, że musisz:

  • stawić się w wyznaczonym miejscu najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju eliminacyjnego,
  • umieć grać! Zasady rozgrywki są takie same jak w podstawowej wersji gry z jedną zmianą, polegającą na wprowadzeniu do gry karty Samolubnego krasnala. Szczegóły zasad turniejowych znajdziecie na stronie internetowej poświęconej Mistrzostwom: www.sabotazysta.pl/
  • zabrać ze sobą dobry humor, pozytywne nastawienie i nie zapomnieć, że liczy się przede wszystkim świetna zabawa i radość grania!

Przypominamy też o nagrodach w turniejach eliminacyjnych:

  • Osoba, która zajęła pierwsze miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 200 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)
  • Osoba, która zajęła drugie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 100 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)
  • Osoba, która zajęła trzecie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 50 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)

Zwycięzcy (osoby, które zajęły trzy pierwsze miejsca) powalczą o nagrodę główną, czyli iPada Air 2 i możliwość wyjazdu do Budapesztu na Mistrzostwa Świata w Sabotażystę!

A oto jak bawili się uczestnicy kilku dotychczasowych turniejów eliminacyjnych:

Warszawa

Warszawa

Poznań

Poznań

Czyżowice

Czyżowice

Warszawa

Warszawa

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*