Home / Patronaty / PATRONAT GF: Kingdomino

PATRONAT GF: Kingdomino

W lutym 2019 nakładem wydawnictwa Fox Games ukaże się rewelacyjna gra Kingdomino! To jednak nie wszystko – pod swoje skrzydła biorą cały królewski dwór! Równolegle z Kingdomino na rynek trafi również Queendomino oraz dodatek do obu tych gier – Kingdomino: Era gigantów. Wszystkie w polskiej wersji językowej, wszystkie w przystępnej cenie.

Fani gry mogą spodziewać się czegoś ekstra! W przyszłym roku wydawnictwo zorganizuje Mistrzostwa Polski w Kingdomino!

Eliminacje trwać będą przez cały rok i podzielone będą na turnieje rangi Major (największe konwenty planszówkowe) oraz Minor (mniejsze konwenty i spotkania, turnieje w sklepach partnerskich). W planach jest ok. 20 turniejów. Oprócz nagród rzeczowych zwycięzcy zdobędą przepustkę do udziału w wielkim finale Mistrzostw Polski, w którym do zdobycia będą atrakcyjne nagrody pieniężne. Więcej szczegółów wraz z regulaminem będzie dostępnych w grudniu 2018.

Fox Games przygotowało również program partnerski „Rodzina Kingodmino” skierowany do sklepów i partnerów handlowych. Szykujcie się więc na to, że w waszych ulubionych punktach będzie można zdobyć ekskluzywne promki i gadżety, oraz wziąć udział w okolicznościowych turniejach!

Przypominamy, że Kingdomino to gra, która ma tysiące miłośników! Została wydana na całym świecie w 20 językach w ponad 700 tysiącach egzemplarzy!

Games Fanatic objął cały ten królewski dwór swoim patronatem!

2 komentarze

  1. Avatar

    czy tego nie wydawał ktoś inny? Skąd ta zmiana, nie sprzedawało się? I najważniejsze, to będzie można bez problemu łączyć z wcześniejszym wydaniem?

  2. Pingwin

    Games Factory. To nie pierwszy taki przypadek w historii i zapewne nie ostatni, że dany tytuł przejmuje inne wydawnictwo. A dodatek będzie można łączyć z wcześniejszym wydaniem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Planszówki w Spodku – tu się wraca!

Są takie miejsca, wydarzenia gdzie przyjeżdża się tylko raz. Potem są tylko powroty. Planszówki w Spodku urzekły mnie od pierwszego przyjazdu (jesienią ubiegłego roku) i z wielką radością tu wróciłem. I wracać będę.