Home / Wiadomości / Żegnamy Cotygodnik. Witamy Express!

Żegnamy Cotygodnik. Witamy Express!

Po długotrwałej i burzliwej dyskusji, cechującej się wzajemnym zrozumieniem, nasza redakcja ustaliła to co chciała! (*)

Doszliśmy do wniosku, że powszechnie lubiany i doceniany Cotygodnik niestety wypalił się. Coraz bardziej zwiększająca się ilość obowiązków sprawiła, że nie jesteśmy w stanie podtrzymać tej tradycyjnej dla Games Fanatic formy publikacji na poziomie, który byłby dla Was satysfakcjonujący.

Równocześnie nie chcemy zrezygnować z treści jakie były publikowane w Cotygodniku – czyli prostych, szybkich relacji z często jednorazowych rozgrywek lub ciekawych wydarzeń.

Dlatego tworzymy nową formę: Games Fanatic Express.
Będą to wpisy jakie dotychczas widzieliście w Cotygodniku ale tworzone indywidualnie przez poszczególnych redaktorów i pojawiające się doraźnie, bez stałego czasu publikacji.
Teksty te będą prostsze i krótsze niż pełne recenzje, często będą to pierwsze (i być może jedyne) wrażenia, jesteśmy jednak pewni, że Was zainteresują.

Odjazd pierwszego Expressu już wkrótce.

(*) Kto wie z czego/kogo to jest parafraza?

2 komentarze

  1. Avatar

    Stęskniłem się za Cotygodnikiem, dlatego czekam niecierpliwie na nowy pociąg do planszówek :)

  2. Avatar

    „(*) Kto wie z czego/kogo to jest parafraza?”

    Jak nic „Bohdan Smoleń na koloni ,czyli 6 dni z życia kolonisty”. Jako, że mało odpowiedzi to polecam nieobeznanym zmianę tego stanu:

    https://www.youtube.com/watch?v=COK76T3wmyo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Bits – kolorowy świat Tetrisa

Tetris to gra mojego dzieciństwa. Spędziłam niezliczone godziny, układając linie z coraz szybciej spadających różnokształtnych bloków, podobnie jak większość pokolenia obecnych 30-latków. Będąc świadoma fenomenu tej wyjątkowo wciągającej gry, nie zdziwiłam się, że jej analogowa odsłona, czyli Fits, szybko zyskała ogromną popularność. A skoro tak się stało, to jej autor, doskonale Wam pewnie znany Reiner Knizia, pokusił się o kolejną, podróżną wersję tego klasyka, czyli Bits travel. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap