Home | Wiadomości | Patronaty | Patronat GF: Planszówki w Spodku

Patronat GF: Planszówki w Spodku Informacja prasowa

❍ Reading Time: < 1 minute

Już we wrześniu planszówki powrócą do katowickiego Spodka. Planszówki w Spodku to festiwal gier, który odbywa się zaledwie od 2018 roku, ale od samego początku spotyka się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i wydawców gier. Po półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią, wydarzenie ponownie ma szansę się odbyć.

Czwarta edycja Planszówek w Spodku zaplanowana jest na 4-5 września 2021. Po raz kolejny antresola Spodka wypełni się dziesiątkami stołów do gry, a na uczestników festiwalu czekać będzie ogromna biblioteka gier wyposażona w ponad 600 tytułów, w tym wiele klasyków, ale też i nowości. Festiwal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie w grach. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną!

Na uczestników Planszówek w Spodku czekać będą też wydawcy z całej Polski, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze gry ze swojej oferty.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, gdyż planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.

Ze względu na istniejące nadal zagrożenie epidemiczne wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie w Facebookowym wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/548858426475508/

Organizatorem wydarzenia jest Ludiversum – katowicka kawiarnia z planszówkami.

DATA FESTIWALU: 4-5 września 2021

GODZINY FESTIWALU:
Sobota 10.00-20.00
Niedziela 11.00-19.00

MIEJSCE: Spodek, al. Korfantego 35, Katowice

BILETY:
1-dniowe: normalny 19 zł / ulgowy* 10 zł

2-dniowe: normalny 29 zł / ulgowy* 15 zł

Dzieci (do 6 lat): wstęp bezpłatny
*Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia oraz emerytom – w obu przypadkach za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.

Bilety do nabycia na wejściu przez cały czas trwania wydarzenia.

STRONA WWW: www.planszowkiwspodku.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*