Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Oświęcimski Festiwal Gier

Patronat GF: Oświęcimski Festiwal Gier

Oświęcimski Fastiwal GierKolejna edycja Oświęcimskiego Festiwalu Gier rozpocznie się wraz z dźwiękami hejnału już 11 czerwca. Tak jak w roku ubiegłym, tak i w tym letnia edycja odbędzie się na Rynku Głównym w Oświęcimiu. Fani gier planszowych, karcianych, kościanych i innych będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą gier wydawnictw: G3, Rebel, Portal Games, Galakta, Tactic Games, Tailor Games. Organizatorzy zapewniają wypożyczalnie z ponad 200 tytułami, prezentację zasad oraz naukę gry – od tych przeznaczonych dla dzieci, po te kierowane do „planszówkowych wyjadaczy”.

O godz. 13:00 rozpoczną się rozgrywki w Halli Galli Junior, a następnie w Quoridor (14:00) i Śpiące Królewny (16:30). Wszyscy zainteresowani będą także mieli okazję zdobyć przepustkę na Mistrzostwa Polski w grze Królestwo w Budowie, które w tym roku będą miały miejsce w Gdańsku. Eliminacje odbędą się podczas Festiwalu o godz. 17:30.

Nie zabraknie także innych atrakcji towarzyszących – kącika plastycznego dla najmłodszych, waty cukrowej czy punktu malowania twarzy.

Ponadto Miejska Biblioteka Publiczna Galeria Książki zaprasza do koziołkowej strefy literackiej, a Firma Palabras do sklepiku, w którym będzie można zakupić gry w atrakcyjnych cenach.

Organizatorami FestiwaluKatarzyna Heród z MBP Galeria Książki oraz Dawid Bebak  z Firmy Palabras natomiast serwis Games Fanatic objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Więcej szczegółów na stronie facebookowej wydarzenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Miasto w chmurach – piękne i ciekawe?

Phil Walker Harding – uwielbiam gry tego gościa. Moja miłość zaczęła się od rewelacyjnego Kakao, utrwaliła się dzięki świetnym Imhotepowi i Sushi Go / Sushi Go Party, w końcu ustatkowały ją bardzo przyjemne Park Niedźwiedzi i Chatka z Piernika. Nie zaszkodził jej nawet chwilowy szok spowodowany mało udanym (w mojej opinii) Gizmos. Na gry tego autora wciąż czekam z niemałym zainteresowaniem. Szczęśliwy traf chciał, że we wrześniu bieżącego roku na polski rynek trafiły aż dwie gry tego autora: Miasto w chmurach od wydawnictwa Fox Games i Lamaland wydany dzięki jaszczurkom z Lacerty. Dziś skupimy się na tym pierwszym tytule. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap