Home / Wiadomości / Aktualności / Essen 2016. GFoto

Essen 2016. GFoto

Oto dziś prezentujemy niemal 40 tytułów, które Redakcja Games Fanatic przywiozła z Essen (własnoręcznie, za pośrednictwem zaprzyjaźnionego sklepu Planszostrefa lub dzięki uprzejmości wydawców). Oj, będzie się działo! Czekają na Was rzuty okiem w Cotygodnikach i pełne recenzje. Listę tych gier znajdziecie także w szpalcie na stronie głównej, na której na bieżąco będziemy dołączać linki do tekstów. Bądźcie zatem z nami! :)

4 komentarze

 1. asiok

  W imieniu mojego portfela bardzo proszę o szybką i bardzo negatywną recenzję „Great Western Trail”. Zagrałem pół partii i już go szukam po sklepach… Pomocy! Kupuję właśnie dwie duże gry i wystarczy!

 2. Veridiana

  GWT pójdzie pewnie na pierwszy ogień – jak już do mnie przyjdzie. Ale obawiam się, że…. ;) Choć nie wyrokujmy, może jednak autor coś chociaż zmaścił z końcówką? ;p

 3. Avatar

  Niestety, muszę Was zmartwić – Great Western Trail to świetne (aczkolwiek bardzo długie) euro o pędzeniu bydła przez amerykańską (sic) prerię. Według mnie na razie najlepsza gra Essen 2016, obok Terraformacji Marsa, która dzięki Rebelowi była dla nas właściwie przedessenowa.

 4. Veridiana

  Ojej, to naprawdę smutna wiadomość…. ;/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Planszówki w Spodku – (GFoto)relacja

Okiem Pingwina Planszówki w Spodku. Edycja czwarta za nami. Internet huczał, więc kto go śledził wie wszystko, a dla tych co nie śledzili mainstreamu tylko napiszę że atmosfera była cudowna, frekwencja dopisała (ale reżim sanitarny staraliśmy się pilnować – bez uszczerbku oczywiście dla dobrego samopoczucia) i Planszówki w Spodku są imprezą, na której po prostu wstyd nie być ;) Tyle dobra ile się tu przewaliło przez stoiska i stoliki do gry doceni każdy, kto choć odrobinę kocha planszówki. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap