Home / Wiadomości / Games Fanatic Publishing i … Skyliner!

Games Fanatic Publishing i … Skyliner!

Od pewnego czasu pracowaliśmy nad dużym projektem i wreszcie możemy Was o tym poinformować! Redaktorzy Games Fanatic zdecydowali się wykorzystać swoje związane z grami planszowymi doświadczenie i założyć nowe wydawnictwo Games Fanatic Publishing.

Zdajemy sobie sprawę z wielkiej konkurencji jaka panuje na rynku planszówek, wiemy jednak, że nasza wiedza pozwoli nam znaleźć na nim swoje miejsce. Zwłaszcza, że dysponujemy już prototypami opracowanych przez nas gier, które są już po „testach społecznych” – zapewniamy, że opinie graczy są bardzo dobre.

Gry planujemy wydać korzystając z, tak teraz popularnego,  finansowa społecznego, przy czym od razu będziemy wydawać dwie wersje językowe – polską i angielską. Nie ma co ukrywać, że liczymy na wasze wsparcie! Wkrótce przekażemy szczegółowe informacje odnośnie startu kampanii.

Na pierwszy ogień idzie doskonała gra Skyliner opracowana przez naszą redaktor naczelną – Veridianę.

Jest to złożony worker i card placement o zarządzaniu przedsiębiorstwem budowlanym. Każdy gracz dysponuje swoją talią kart rozwoju i pionkami managerów. Oba te zasoby rozmieszcza się na planszy głównej. Innowacyjnym elementem mechaniki są koła zębate, na które kładzie się karty, aby aktywować wybrane zdolności. Ponadto gracze rozbudowują swoją firmę na planszetce gracza, zatrudniają pracowników administracyjnych oraz fizycznych, realizują różne cele i dbają o płynność finansową. Celem gry jest zdobywanie „dużych” punktów zwycięstwa (bezpośrednio za wyprzedzenie konkurencji na różnych polach lub pośrednio poprzez zdobywanie „małych” punktów). Jako że autorka jest wielką fanką móżdżenia, w grze znajdziecie sporo kombinowania. Więcej na temat Skylinera już wkrótce w naszej pierwszej kampanii! Trzymajcie kciuki!

Tymczasem prezentujemy zdjęcia prototypu :)

 

2 komentarze

  1. Avatar

    Sprawa wygląda tak, jakis czas temu wygrałem 1mln w loterii z Plusem. Mieszkanie spłaciłem i zostalo trochę grosza. Mogę pożyczyć Wam na „rozkręcenie działalności” z założeniem, że włączycie mnie do tych „testów społecznych”. Co na to GFP bis?

  2. Avatar

    Wbrew pozorom w dobrym kłamstwie jest trochę prawdy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Mystic Vale – Czy ta gra gra się sama?

Rynek gier planszowych to dżungla. A żeby być zauważonym w dżungli trzeba założyć na siebie coś innego niż zielony kolor. Im bardziej jaskrawy, tym bardziej widoczny. To mój sposób literackiego przedstawienia myśli, że planszówka musi mieć jakiś bajer, żeby wzbudzić zainteresowanie. Może być to bajer mechaniczny, ale nic nie budzi zainteresowania nieświadomych postronnych bardziej niż nietypowe komponenty i ogólnie pojęta prezencja.  Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap