Home | Wiadomości | Konkursy | W co my gramy? – czyli nietypowy konkurs dźwiękowy nr 2 – ROZWIĄZANIE

W co my gramy? – czyli nietypowy konkurs dźwiękowy nr 2 – ROZWIĄZANIE

❍ Reading Time: < 1 minute

w co my gramyTym razem zaprosimy was do herbaciarni, w której, przy czarce sakury i pucharze zielonego detoxu, zagraliśmy w pewną ciekawą grę … i przygotowaliśmy dla was kolejny konkurs audio.

Tak jak poprzednio – na podstawie krótkiego zapisu z rozgrywki postarajcie się rozpoznać W CO MY GRAMY? Dwie osoby, które prawidłowo podadzą tytuł gry, zostaną przez nas obdarowane pojemnymi gamesfanaticowymi torbami na gry. I tak jak poprzednio – będzie to pierwsza osoba, oraz osoba, którą wyłoni algorytm związany z grą – ale ten również podamy wam dopiero przy ogłoszeniu wyników. Oczywiście jeśli nikt nie udzieli prawidłowej odpowiedzi, zamieścimy drugie nagranie z tej samej rozgrywki, w którym ujawnimy nieco więcej charakterystycznych szczegółów.

Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach. Jedna osoba może strzelać tylko w jedną grę! W przypadku kilku komentarzy (albo kilku tytułów w jednym komentarzu) od tego samego użytkownika – liczy się ten ostatni.

Zapraszamy do słuchania i zgadywania :)

Captain’s Log, Stardate 201805041043:

Nie, to nie Zombicide! A oto obiecany fragment:

… oraz dodatkowa podpowiedź: gramy w prototyp.
A zatem – W CO MY GRAMY?

Captain’s Log, Stardate 201805071013: ROZWIĄZANIE

Gratulacje! Konkurs z cyklu

Zgadnijcie w co
Grają
Redaktor
Y
Wydawca :)

został pomyślnie zakończony. Udało wam się namierzyć doktora Zero i walczących z jego mutantami policjantów ;) a partię rozgrywali Pingwin i Wojciech Rzadek.

Pierwszą osobą, która podała właściwy tytuł (pod postem na Facebooku) to Kamil Kamiński. Drugą torbę otrzyma piąta osoba, czyli Adam84. Dlaczego piąta? Bo każdy policjant dostaje 5 pączków ;), którymi będzie płacił za swoje akcje.

Gratulujemy i prosimy laureatów o kontakt z redakcją (kontakt@gamesfanatic.pl) w celu podania adresu, na który prześlemy torby. A wszystkich już za chwilę zaprosimy na kolejny nietypowy konkurs dźwiękowy, który zainauguruje nasz konkursowy maj, i w którym tym razem powalczycie o grę!

 

17 komentarzy

 1. Zombicide: Czarna Plaga

 2. Zombicide Czarna Plaga

 3. Zombicide. Czarna plaga

 4. Zombicide: Czarna Plaga

 5. Zombicide: Czarna Plaga ;) :)

 6. Fallout gra planszowa

 7. Fallout: gra planszowa

 8. Fallout gra planszowa

 9. Fallout.gra planszowa

 10. Czyżby… Fallout gra planszowa? xD

 11. Hard City

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*