Home | Wiadomości | Konkursy | W co my gramy? – czyli nietypowy konkurs dźwiękowy nr 3 [ROZWIĄZANIE]

W co my gramy? – czyli nietypowy konkurs dźwiękowy nr 3 [ROZWIĄZANIE]

❍ Reading Time: < 1 minute

w co my gramyKolejna odsłona nietypowego konkursu, w którym odgadujecie, w co grają redaktorzy Games Fanatic. W dzisiejszym odcinku Veridiana i Pingwin toczą stukający pojedynek, w którym rządzi niepodzielnie czasownik „wziąć” ;)

Tak więc, na podstawie krótkiego zapisu z rozgrywki postarajcie się rozpoznać W CO MY GRAMY? Dwie osoby, które prawidłowo podadzą tytuł gry, zostaną przez nas obdarowane pojemnymi gamesfanaticowymi torbami na gry. Będzie to pierwsza osoba, oraz osoba, którą wyłoni algorytm związany z grą (podamy go przy ogłoszeniu wyników). Jeśli nikt nie udzieli prawidłowej odpowiedzi, zamieścimy drugie nagranie z tej samej rozgrywki. (Zamieścimy je także w przypadku, gdy prawidłowa odpowiedź padnie. Wot, jako ciekawostkę i przekonanie niedowiarków ;)

Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach. Jedna osoba może strzelać tylko w jedną grę! W przypadku kilku komentarzy (albo kilku tytułów w jednym komentarzu) od tego samego użytkownika – liczy się ten ostatni.

Zapraszamy do słuchania i zgadywania :)


 

ROZWIĄZANIE:

Oczywiście, zgadliście! Grą, w którą grały Veridiana i Pingwin (i to grały trzy razy pod rząd) był Azul :) Wszystkim zgadującym gratulujemy! LUZAkom też ;)

Osobą, która jako pierwsza podała prawidłową odpowiedź (czyli uważnie śledzi nasz serwis), był Wojciech Augustynowicz! <W tym miejscu następuje uścisk dłoni prezesa>

A jako że w grze Azul występuje 5 różnych wzorów kafelków, drugą osobą nagrodzoną naszym upominkiem jest Asia!

Oboje dostają od nas pojemne gamesfanaticowe torby na gry :)) Bardzo prosimy o podanie Waszych adresów na kontakt@gamesfanatic.pl

A w ramach ciekawostki, drugi fragment z tej samej rozgrywki:

16 komentarzy

  1. Odpowiedź to: Azul :)

  2. Tą grą jest Azul

  3. Odpowiedź: Azul

  4. To jest gra Azul

  5. Grają w Azul

  6. Ta gra to Azul

  7. Czyżby Azul?

  8. chyba Azul:)

  9. Na pewno Azul

  10. Pojawiło się rozwiązanie :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*