Home | Wiadomości | Patronaty | PATRONAT GF: Planszówki nad morzem

PATRONAT GF: Planszówki nad morzem

❍ Reading Time: < 1 minute

Jeżeli ktoś nie może w dniach 22-23 września dojechać na Śląsk, żeby uczestniczyć w Planszówkach w Spodku, to zapraszamy go nad morze do pięknego i zielonego Koszalina. Również tam będziecie mogli pograć w gry planszowe i karciane podczas już czwartej edycji imprezy Planszówki nad morzem, które Games Fanatic objął patronatem medialnym.


Pierwsza edycja Planszówek nad morzem odbyła się w maju 2016. Od tego czasu impreza witała do Koszalina każdą kolejną wiosną, z edycji na edycję zdobywając coraz większą popularność. Czwarta edycja jest zarazem pierwszą edycją jesienną, jak drugą imprezą odbywającą się w 2018 r.

Impreza jest całkowicie bezpłatna, a na gości czeka masa atrakcji. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wielkiej wypożyczalni gier planszowych, której wsparcie zapowiedział m.in. Rebel, Portal, Fox Games, Granna, Aleksander czy Games Factory.

Będzie można się spotkać z wydawcami, a także przedstawicielami mediów planszówkowych (poza Games Fanatic swój przyjazd na imprezę zapowiedzieli miedzy innymi Tomek Dobosz z Gambit TV czy Paweł Kaczmarek z Geek Factor).

W programie imprezy przewidywane są też turnieje i konkursy z nagrodami, w tym m.in. Eliminacje Mistrzostw Polski w Dominion, Eliminacje Mistrzostw Polski w Neuroshima Hex, turnieje w Origami, Winnicę czy Gobblety.

Będziecie też mogli podziwiać prezentację figurkowych gier bitewnych – Wolsung, Infinity, X-Wing, a także skorzystać z rabatów na zakup gier planszowych przygotowanej przez obecne na imprezie sklepy.

Wspólnie z organizatorem imprezy serdecznie zapraszamy na Planszówki nad morzem, nie tylko fanów naszego hobby, ale wszystkich, którzy chcą milo spędzić ten wrześniowy weekend.

Najważniejsze informacje:

DATA FESTIWALU: 22-23 września 2018 r.

GODZINY FESTIWALU:
Sobota 10.00-20.00
Niedziela 10.00-18.00

MIEJSCE: Gimnazjum nr 6 w Koszalinie, ul. Stanisława Dąbka 1,

WSTĘP WOLNY:

WYDARZENIE NA FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/events/2180420875571042/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*